پایگاه خبری هامپوئیل
0

آیا کیت میدلتون راه پرنسس دایانا را دنبال می‌کند؟

آیا کیت میدلتون راه پرنسس دایانا را دنبال می‌کند؟
بازدید 13

پس از پخش شایعات درباره مرگ کیت میدلتون، اکثر کاربران اعلام کردند که او به سرنوشت پرنسس دایانا دچار شده است.

به گزارش خبرنگار بین‌المللی هامپوئیل، پرنسس ولز، کیت میدلتون، با انتشار عکسی پس از عمل جراحی، دوباره به مرکز توجه رسانه‌ها بازگشت. او که پیش‌تر اعتراف کرده بود که عکس خود را با فرزندانش در دوربین تغییر داده است، حالا با ادعای خیانت همسرش، شاهزاده ویلیام، در رسانه‌ها حاضر شده است.

پرنسس کیت میدلتون، همسر شاهزاده ویلیام ولز و وارث تاج و تخت بریتانیا، عذرخواهی کرده و اظهار داشته است که عکس را در بسیاری از رسانه‌ها ویرایش کرده است. این موضوع باعث توجه اصلی روزنامه‌های بریتانیا شد.

پرنسس کیت گفت: “مانند بسیاری از عکاسان آماتور، من در حال ویرایش آزمایشی عکس هستم. برای سردرگمی ناشی از عکسی که دیروز به اشتراک گذاشتیم، عذرخواهی می‌کنم. امیدوارم روز مادر به همه خوش گذشته باشد.”

بیشتر بخوانید:

شایعات مرگ کیت میدلتون: واقعیت یا دروغ؟

آیا کیت میدلتون راه پرنسس دایانا را دنبال می‌کند؟

کیت میدلتون به سرنوشت پرنسس دایانا دچار شد؟

آخرین روزها، کیت میدلتون با شایعاتی مانند “مرگ کیت میدلتون” و “آیا کیت میدلتون مرده است؟” به مرکز توجه رسانه‌ها وارد شده است. این شایعات، همراه با ادعاهای خیانت شاهزاده ویلیام، باعث شده تا بیان شود که کیت میدلتون ممکن است به سرنوشت پرنسس دایانا دچار شده باشد.

به گزارش هامپوئیل، در گذشته، خبر خیانت شاهزاده ویلیام، همسر کیت میدلتون با لیدی رز هانبری در رسانه‌های خبری منتشر شده بود. حالا اگر شایعه “کیت میدلتون مرده است” صحت داشته باشد، احتمالاً کیت میدلتون مشابه سرنوشت پرنسس دایانا را تجربه کرده است.

آیا کیت میدلتون راه پرنسس دایانا را دنبال می‌کند؟

ادعای خیانت شاهزاده ویلیام و لیدی رز هانبری به کیت میدلتون 

گزارش‌ها از ادعای خیانت شاهزاده ویلیام و لیدی رز هانبری به کیت میدلتون: باید توجه داشت که انتشار یک مقاله تحسین‌برانگیز از سوی شاهزاده ویلیام درباره لیدی رز هانبری، که به نظر می‌رسید که به کیت خیانت کرده است، توسط روزنامه ایندیپندنت انگلستان، یک علامت سوال در ذهن افراد ایجاد کرد. شایعه شده بود که لیدی رز هانبری ابتدا مورد علاقه مردم و سپس ملکه جدید خواهد شد.

آیا کیت میدلتون راه پرنسس دایانا را دنبال می‌کند؟

خیانت شاهزاده چارلز به پرنسس دایانا و مرگ مشکوک

خیانت شاهزاده چارلز به پرنسس دایانا: شاهزاده چارلز، قبل از ازدواج با پرنسس دایانا، عاشق همسر فعلی خود، کامیلا بود، اما به دلیل نپذیرفتن ملکه الیزابت او را به عنوان فردی مناسب برای خانواده سلطنتی، آنها را مجبور به پایان دادن رابطه کرد و سپس ملکه الیزابت دایانا را برای ازدواج با شاهزاده چارلز انتخاب کرد.

بعد از ازدواج پرنسس دایانا و شاهزاده چارلز، که حدود 750 میلیون نفر شاهد آن بودند، اتفاق وحشتناکی در ماه عسل سلطنتی رخ داد. پرنسس دایانا در تقویم شخصی شاهزاده چارلز عکس‌هایی از کامیلا را پیدا می‌کند، اما شاهزاده چارلز به او اطمینان می‌دهد که کامیلا یک دوست قدیمی است و نگه‌داشتن عکس‌های او مشکلی ندارد.

به گزارش هامپوئیل، پرنسس دایانا به شدت توجه رسانه‌ها را به خود جلب کرد و مردم با آغوش باز و محبت فراوان عضو جدید خانواده سلطنتی را پذیرفتند، به گونه‌ای که پرنسس دایانا به قهرمان افسانه‌ای کاخ باکینگهام و مورد علاقه مردم تبدیل شد.

آیا کیت میدلتون راه پرنسس دایانا را دنبال می‌کند؟

اما این همه ماجرا نبود. چندی بعد، خبر رسوایی بزرگی در بریتانیا منتشر شد که مانند بمبی صدا زد. بله! کامیلا پارکر بوولز، نفر سومی شد که در رابطه عاشقانه پرنسس دایانا و شاهزاده چارلز وارد شد. در ژانویه ۱۹۹۵، همه مردم با شوک و حیرت به نام “کمیلاگیت” مواجه شدند. مکالمات نامناسبی از شاهزاده چارلز و کامیلا در رسانه‌ها منتشر شد. در حالی که تمام کشور به این مسئله توجه می‌کرد، خانواده سلطنتی به شدت تمایل داشتند که این رابطه فوراً پایان یابد. ملکه فوراً تلاش‌هایی را برای سرپوش گذاشتن این حادثه آغاز کرد.

با اینکه پس از مدتی کوتاه ماجرا به آرامش رسید، اما دعوا، درگیری و رقابت برای جلب توجه شاهزاده ویلیامز بین پرنسس دایانا و کامیلا بیشتر شد. سرانجام، پرنسس دایانا تصمیم گرفت با اقدامی قاطع از خانواده سلطنتی، طلاق بگیرد. در این مدت، پرنسس دایانا تمایل داشت تا تجربیات خود را، از جمله خودکشی، بیماری و رابطه‌اش با شاهزاده چارلز را برای رسانه‌ها و مردم آشکار کند، که در نهایت نزدیکان پرنسس دایانا بدون افشای رابطه‌شان با وی، تمام این جزئیات را فاش کردند. این موضوع باعث برافروختن آتش خشم کاخ باکینگهام درباره پرنسس دایانا شد.

خانواده سلطنتی پرنسس دایانا را مسئول رسوایی “کمیلاگیت” دانستند و اظهار داشتند که برخی از رفتارهای او را دوست ندارند.

آیا کیت میدلتون راه پرنسس دایانا را دنبال می‌کند؟

مرگ مشکوک پرنسس دایانا

در ساعات اولیه ۳۱ آگوست ۱۹۹۷، پرنسس دایانا، شاهزاده خانم ولز، در یک تصادف رانندگی در تونل Pont de l’Alma در پاریس، فرانسه، جان خود را از دست داد. اعلام شد که دودی فاید، شریک دایانا، و هنری پل، راننده مرسدس بنز S280 سدان زرهی مدل ۱۹۹۴ (W140 S-Class)، نیز در این تصادف جان باختند.

آیا کیت میدلتون راه پرنسس دایانا را دنبال می‌کند؟

پرونده دوم پرنسس دایانا!

پرونده دوم پرنسس دایانا! باید اشاره کرد که بعد از مرگ مشکوک پرنسس دایانا، برخی شایعات و اظهارات بسیاری درباره او منتشر شد. این شایعات نشان می‌دادند که پرنسس دایانا به دلیل نقض قوانین سلطنتی، به خشم ملکه الیزابت برخورد کرده بود. به گزارش هامپوئیل، پس از جدایی پرنسس دایانا از شاهزاده چارلز (به دلیل خیانت شاهزاده چارلز با کامیلا نور پارکر)، او با مرد دیگری آشنا شد و او را به عنوان همراه خود معرفی کرد. این رویدادها به مرگ مشکوک پرنسس دایانا منجر شدند.

آیا کیت میدلتون راه پرنسس دایانا را دنبال می‌کند؟

به گزارش هامپوئیل، اکنون پس از فاش شدن خیانت شاهزاده ویلیام به کیت میدلتون با لیدی رز هانبری، برخی شایعات منتشر شده‌اند. این شایعات نشان می‌دهند که کیت میدلتون مُرده و لیدی رز هانبری پس از جلب محبت مردم و محبوب شدن در میان آن‌ها، قرار است با شاهزاده ویلیام ازدواج کرده و ملکه بعدی انگلستان شود. این موضوع به طور دقیقاً مشابهی به اتفاقی که در گذشته بین شاهزاده چارلز، کامیلا، و پرنسس دایانا رخ داد، اشاره دارد.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *