پایگاه خبری هامپوئیل
0

شایعات مرگ کیت میدلتون: واقعیت یا دروغ؟

شایعات مرگ کیت میدلتون: واقعیت یا دروغ؟
بازدید 56

کیت میدلتون مُرده؟ این موضوعی است که کنجکاوی تمام مردم جهان را برانگیخته است؛ خصوصا بعد از اعلام آماده باش کاخ باکینهام به رسانه هایی همچون بی بی سی.

آیا کیت میدلتون مرده است؟

به گزارش خبرنگار بین‌المللی هامپوئیل، در حالی که در شبکه‌های اجتماعی ادعا می‌شد که خانواده سلطنتی بریتانیا اعلامیه بزرگی را منتشر می‌کنند، ادعا شده بود که پرنسس کیت میدلتون از ابتدا درگذشته است. پس آیا کیت میدلتون مرده است؟

طبق اخبار لحظه‌آخری در شبکه‌های اجتماعی، ادعا شده بود که خانواده سلطنتی بریتانیا به زودی اعلامیه بزرگی را منتشر خواهند کرد. ادعا شده است که پرنسس کیت میدلتون، همسر شاهزاده ویلیام ولز و وارث تاج و تخت بریتانیا که مدتی است در انظار عمومی دیده نشده، درگذشته است.

بیشتر بخوانید:

آیا کیت میدلتون راه پرنسس دایانا را دنبال می‌کند؟

شایعات مرگ کیت میدلتون: واقعیت یا دروغ؟

بیانیه بزرگ خانواده سلطنتی بریتانیا

همچنان که مردم منتظر “بیانیه بزرگ” از خانواده سلطنتی بریتانیا هستند، عدم وضوح در مورد موضوع این بیانیه بزرگ باعث برانگیختن کنجکاوی مردم جهان شده است.

آیا کیت میدلتون مُرد؟

گفته می‌شد که کیت میدلتون، که اعلام شده بود در 17 ژانویه عمل جراحی شکم انجام داده بود، مدتی است که در انظار عمومی دیده نمی‌شود. در حالی که “بیانیه مهم” از سوی خانواده سلطنتی بریتانیا مطرح شده بود، در میان اخبار و گمانه‌زنی‌ها، شایعات مربوط به مرگ پرنسس کیت میدلتون به سرعت در میان مردم منتشر شد.

بسیاری از اکانت‌های رسانه‌های خارجی ادعا کردند که پرنسس کیت میدلتون با مشکلات سلامتی مواجه است، در حالی که برخی از حساب‌ها ادعا می‌کنند که او مُرده است.

شایعات مرگ کیت میدلتون: واقعیت یا دروغ؟

این شایعات و گمانه‌زنی‌ها دقیقا از زمانی آغاز شد که کاخ باکینگهام (خانواده سلطنتی بریتانیا) اعلام آماده‌باش برای انتشار یک بیانیه بزرگ به رسانه‌های خود داد. گفته می‌شود که اعلام آماده‌باش به رسانه‌ها از سوی کاخ باکینگهام (خانواده سلطنتی بریتانیا) زمانی داده می‌شود که بخواهند تولد یک فرزند، ازدواج یا فوت یکی از اعضای خانواده سلطنتی باکینگهام را اعلام کنند.

پس از اعلام خبر آماده‌باش به رسانه‌ها برای انتشار بیانیه بزرگ خانواده سلطنتی بریتانیا، اکانت‌های مجازی رسانه بی‌بی‌سی رنگ پروفایل خود را به رنگ مشکی تغییر دادند. گمانه‌زنی‌ها برای فوت کیت میدلتون، پرنسس کاخ باکینگهام و ملکه آینده را افزایش دادند.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *