پایگاه خبری هامپوئیل
0

آخرین اخبار از تعطیلی مدارس مشهد در روز چهارشنبه 23 اسفند 1402

آخرین اخبار از تعطیلی مدارس مشهد در روز چهارشنبه 23 اسفند 1402
بازدید 8

اعلام شد جزئیات تعطیلی مدارس. آیا فردا مدارس مشهد تعطیل است؟ (چهارشنبه 23 اسفند). جهت مشاهده مشروح این خبر، به ادامه مطلب مراجعه فرمایید.

آیا فردا مدارس مشهد تعطیل است؟ این سوال ممکن است در ذهن بسیاری از اولیا و دانش‌آموزان مطرح شود، بنابراین اطلاع از جزئیات و زمان تعطیلی مدارس بسیار حیاتی است. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشروح این خبر، به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

جزئیات تعطیلی چهارشنبه 23 اسفند/ مشهد

به گزارش یک خبرنگار اقتصادی هامپوئیل، همزمان با نزدیک شدن به عید نوروز، دانش‌آموزان به دنبال اخبار تعطیلی مدارس هستند.

مرتضی اثمری، کارشناس مرکز پیش‌بینی هواشناسی خراسان رضوی، درباره شرایط جوی این منطقه اظهار کرده است: از شب گذشته، با تقویت سامانه بارشی، بارش‌های شدیدتری در خراسان رضوی رخ داده است. شهرستان کلات با ۱۱ میلیمتر بیشترین بارش را داشته و کلانشهر مشهد هم در این دوره هفت میلیمتر بارش را ثبت کرده است.

وی افزود: همچنین از شامگاه امروز، دمای هوا در نقاط مختلف استان به‌طور قابل ملاحظه‌ای کاهش خواهد یافت و دمای شبانه در بیشتر نقاط خراسان رضوی نزدیک به صفر درجه سانتی‌گراد خواهد رسید.

آخرین اخبار از تعطیلی مدارس مشهد در روز چهارشنبه 23 اسفند 1402

ایا فردا مدارس مشهد تعطیل است؟ 23 اسفند ماه 1402

در حال حاضر هیچ خبری درباره تعطیلی مدارس در مشهد برای روز چهارشنبه، 23 اسفند ماه 1402، اعلام نشده است. تصمیم درباره تعطیلی مدارس به صورت مستقیم با افزایش بارش برف یا آلودگی هوا مرتبط خواهد بود، و در صورت لزوم، اعلام خواهد شد.

تعطیلی مدارس مشهد چهارشنبه 23 اسفند (فردا)

تا لحظه‌ی تنظیم این پاسخ، منابع خبری رسمی هیچ اعلامی دربارهٔ تعطیلی مدارس در مشهد برای روز چهارشنبه، 23 اسفند، منتشر نکرده‌اند. بنابراین، مدارس در مشهد در روز چهارشنبه، 23 اسفند، باز هم فعال خواهند بود.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *