پایگاه خبری هامپوئیل
0

مرگ دلخراش مرد جوان در پی جنایتی هولناک

مرگ دلخراش مرد جوان در پی جنایتی هولناک
بازدید 6

مرد جوان به خاطر گرسنگی در جنگل های سیبری رفیقش را کُشت و گوشت او را خورد.

به گزارش از منبع حوادث هامپوئیل، یک مرد روسی پس از ده سال فرار، دستگیر شد. این مرد که در طول سفر به دل جنگل و به دلیل تمام شدن مواد غذایی، یکی از دوستانش را کشته و خورده بود، نهایتاً دستگیر شد.

در تابستان سال ۲۰۱۲، الکسی گورولنکو به همراه سه نفر از دوستانش به نام‌های ویکتور کوماروف، آندری کوروچکین و عبدالله‌اف برای یک سفر ماهیگیری به جنگلی پرجمعیت در سیبری رفتند.

اما سفرشان به طور غیرمنتظره‌ای پیش نرفت و به دلیل غرق شدن خودرویشان در رودخانه در جنگل، گمراه شدند. آنها با مواد غذایی کمی که داشتند، در جنگل به سرگردانی ادامه دادند تا زمانی که تمام شد و در همین میان یکی از آنها به نام ویکتور کوماروف ناپدید شد. سه نفر باقیمانده به راه خود ادامه دادند تا اینکه چند روز بعد، الکسی تصمیمی وحشتناک می‌گرفت.

مرگ دلخراش مرد جوان در پی جنایتی هولناک

کالکسی نیز اقرار کرد که آندره را به قتل رسانده و بعد از آن او را خورده است. با این اقرارها، به دلیل عدم وجود قانونی علیه آدمخواری در قوانین روسیه، عبدالله‌اف مجازاتی ندید اما الکسی در سال ۲۰۱۴ محاکمه شده و به ۱۲ سال زندان محکوم شد. با این حال، در آخرین جلسه دادگاه، حاضر نشد و از زندان فرار کرد.

الکسی از آن زمان تحت تعقیب قرار داشت تا اینکه بعد از ۱۰ سال، در یک عملیات برنامه‌ریزی‌شده توسط کارآگاهان بخش جست‌وجوی سرویس فدرال روسیه در منطقه ساراتوف دستگیر شد. زمانی که الکسی می‌خواست با یکی از اقوام خود در روستای ارمیوکا ملاقات کند، دستگیر شد. اکنون او در زندان به انتظار محاکمه است.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *