پایگاه خبری هامپوئیل
0

تراژدی هولناک: زنی که ناخواسته جان همسرش را گرفت

تراژدی هولناک: زنی که ناخواسته جان همسرش را گرفت
بازدید 11

یک زن بخاطر اختلافی که با شوهرش بخاطر بچه دار نشدن داشت باعث مرگ او شد.

به گزارش هامپوئیل از اعتماد آنلاین، یک زن جوان با صحنه سازی قصد انحراف روند تحقیقات جنایی را داشت و با توجه به سرنخ‌هایی که کارآگاهان به دست آوردند، مجبور به اعتراف به قتل شوهرش شد.

ماموران پلیس تهران بعد از ظهر روز شنبه درگیر مرگ مردی شدند که همسرش خبر پیدا شدن جسدش را به آنها داده بودند. با حضور در محل، که خانه‌ای در طبقه اول یک ساختمان چند طبقه بود، ماموران با جسد مردی روبه‌رو شدند که در هال افتاده بود. این در حالی بود که آثار خراشیدگی ناشی از رفتار دفاعی را در بدن مرد کشته شده مشاهده کردند. همچنین، شواهد حاکی از این بود که حداقل چند ساعت از زمان مرگ این مرد گذشته بوده و همسرش با تاخیری زیاد این موضوع را به پلیس گزارش داده است.

به طور متوسط، حدود ۱۲ ساعت از مرگ این مرد گذشته بود. پس از اینکه کارآگاهان جنایی تحقیقات را در دست گرفتند، زن ۴۳ ساله اعلام کرد: “شوهر ۴۲ ساله‌ام مشکلات روانی داشت و تحت درمان بود. امروز هم به شدت عصبانی شده بود و خودکشی کرد.”

زن ادامه داد: “ما نمی‌توانستیم بچه دار شویم و این موضوع باعث اختلافاتی بین ما می‌شد. همچنین، برای علاوه بر آثار دفاعی و خراشیدگی در بدن مرد، ترقوه او نیز شکسته بود و در لب و شکمش کبودی دیده می‌شد که نشان از خفگی داشت.”

پس از ادامه تحقیقات، زن متهم دچار ضد و نقیض گویی شد و در نهایت به قتل همسرش اعتراف کرد. او گفت: “ما دائماً درگیری‌ها و دعواهایی داشتیم، به‌ویژه در مورد بچه دار شدن. شب قبل، دعوایمان شد و شوهرم عصبانی شد و به سر خودش ماهیتابه زد، طوری که دسته ماهیتابه شکست و خودش روی زمین افتاد. من از اینکه نتوانستم او را آرام کنم، عصبانی شدم، چون او به‌طور مداوم داد و بیداد می‌کرد. در نهایت، شال خودش را به دور دهانش پیچیدم و سر و صدا را کاهش دادم. بعد از دو دقیقه، ساکت شد و من او را رها کردم و به خواب رفتم. به طور ناگهانی متوجه نشدم که او فوت شده است. وقتی بیدار شدم و متوجه شدم که فوت کرده، صحنه سازی کردم و با پلیس تماس گرفتم و گفتم که همسرم خودکشی کرده است.”

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *