پایگاه خبری هامپوئیل
0

مژده به مشمولان یارانه: افزایش یارانه نقدی در اسفند

مژده به مشمولان یارانه: افزایش یارانه نقدی در اسفند
بازدید 12

یارانه فجرانه یک یارانه اضافی است که به میزان ثابت به یارانه‌های معمولی اضافه می‌شود. با این یارانه، مردم می‌توانند از تخفیف‌های ارائه شده در طرح کالابرگ خرید برای ۱۱ قلم کالای اساسی استفاده کنند.

به گزارش هامپوئیل از منبع تسنیم، عسگریان، معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، اظهار کرد: ادعای حذف یارانه‌ها در صورت استفاده از اعتبار ۲۲۰ هزار تومانی دولت تنها یک شایعه است. وی افزود: یارانه فجرانه یک یارانه مضاعف است که به طور ثابت به یارانه‌های معمولی افزوده می‌شود و مردم می‌توانند با آن از تخفیفات ارائه شده در طرح کالابرگ خرید برای ۱۱ نوع کالای اساسی استفاده کنند.

او اظهار کرد: یارانه فجرانه یک یارانه مضاعف است که به میزان ثابت به یارانه‌های معمولی اضافه می‌شود و مردم می‌توانند با آن از ۱۱ نوع کالای اساسی موجود در طرح کالابرگ خرید و از تخفیفات ارائه شده بهره‌مند شوند.

وی افزود: نرم‌افزار کالابرگ الکترونیک به زودی به‌روزرسانی خواهد شد. با افزایش مراجعه به نرم‌افزار “شما” برای دریافت اطلاعات در مورد میزان اعتبار و فروشگاه‌های متصل، سرعت این نرم‌افزار کاهش یافته و این مشکل تا 48 ساعت آینده برطرف خواهد شد.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *