پایگاه خبری هامپوئیل
0

تابستان زودرس در تهران؟ افزایش دما تا شنبه

تابستان زودرس در تهران؟ افزایش دما تا شنبه
بازدید 16

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، از امروز تا شنبه (۱۵ تا ۱۸ فروردین‌ماه) روند افزایش نسبی دما در سطح استان پیش‌بینی می‌شود.

با توجه به گزارش خبرنگار محیط زیست هامپوئیل، بر اساس بررسی نقشه‌های پیش‌یابی و تحلیل الگوهای همدیدی، در سه روز آینده وضعیت جوی استان پایتخت به شرح زیر است:

از امروز تا سه شنبه هفته آینده (۱۸ تا ۲۱ فروردین‌ماه)، آسمان این استان از صاف تا قسمتی ابری خواهد بود، و در بعضی ساعات با وزش باد همراه خواهد بود. در نواحی جنوبی و ارتفاعات، گاهی همراه با افزایش باد پیش‌بینی می‌شود.

در این مدت، از عصر شنبه تا سه شنبه، با گذر متناوب امواج ضعیفی از نواحی شمالی، آسمانی نیمه ابری، و در بعضی ساعات با افزایش سرعت وزش باد در سطح استان، و گاهی با وزش باد شدید در نواحی جنوبی و غربی، و رگبار پراکنده باران در پاره‌ای نقاط نیمه شمالی استان مورد انتظار است.

همچنین، از امروز تا شنبه، افزایش نسبی دما در سطح استان پیش‌بینی می‌شود.

به گفته اداره کل هواشناسی استان پایتخت، شهریار در ۲۴ ساعت گذشته با بیشینه دمای ۲۰ درجه سانتیگراد، گرم‌ترین نقطه استان پایتخت بوده است.

در آینده نزدیک، آسمان پایتخت در روز فردا (۱۶ فروردین‌ماه) صاف خواهد بود، و در بعضی ساعت‌ها با وزش باد، و گاهی با افزایش باد همراه خواهد بود. دما نیز در این روز با حداقل ۱۴ و حداکثر ۲۴ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود. همچنین، در روز جمعه (۱۷ فروردین‌ماه)، آسمان از صاف تا کمی ابری خواهد بود، و در بعد از ظهر با افزایش باد، و دمای حداقل ۱۵ و حداکثر ۲۵ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *