پایگاه خبری هامپوئیل
0

قتل هولناک پاکبان شهرداری تهران: انگیزه عجیب قاتل

قتل هولناک پاکبان شهرداری تهران: انگیزه عجیب قاتل
بازدید 20

قاتل در بازجویی‌ها به قتل هولناک پاکبان شهرداری تهران اعتراف کرد و انگیزه عجیبی را پیش روی تیم جنایی قرار داد.

به گزارش هامپوئیل؛ راننده‌ای که با حمله به پاکبان شهرداری تهران، فردی را از روی پل به پایین پرتاب کرده و منجر به فوت او شده بود، دستگیر شد و انگیزه‌ای عجیب برای این اقدام خشونت‌آمیز مطرح کرد.

وی درباره این اقدام گفت: “پرچم‌ها به مناسبت ۲۲ بهمن برافراشته شده بود و من فکر کردم مقتول قصد اهانت به پرچم‌ها را دارد و می‌خواهد آن را از بین ببرد. از ماشین پیاده شدم و پس از درگیری با مقتول، وی را هل دادم که پرت شد پایین و جان باخت.”

به گزارش روزنو، یکی از همکاران فرد قتل‌عام بر پیشینهٔ ترسناکی که موجب فوت یک شهروند بی‌گناه شد، شهادت داد و اظهار نمود که فرد مظنون به این اعمال خشونت‌آمیز با شغل پیمانکاری شهرداری تهران مشغول به کار بود. او توضیح داد: «ما آن شب در حال شستشو و تمیزکاری دیواره‌های راهروها بودیم و ناگهان یک خودروی پژو پرشیا به رنگ سیاه مقابلمان توقف نمود. هیچگاه انتظار نمی‌رفتیم که راننده جوان این خودرو قصد داشته باشد یک نقشهٔ وحشتناک را در سر داشته باشد.»

او ادامه داد: «بی‌هیچ ابراز همدردی، فرد مظنون به قتل از خودرو پیاده شد و به سمت ما حمله آورد. بدون اندکی هشیاری، همکار ما را حمله کرد و سپس او را از بالای پل به پایین انداخت. ما فوراً به سمت او حرکت کردیم تا جلوی فرار او را بگیریم، اما قاتل با تهدید ما را با خودش، از پی‌گیری وی منع کرد و اظهار داشت که اگر دنبالش برویم، ما را هم از پل پرتاب خواهد کرد. سپس به همراهانش سوار خودرویش شد و فرار کرد.»

وی گفت: «به‌طور ناگهانی، در حین عبور از زیر پل، چندین خودرو جسد همکارمان را زیر چرخ‌های خود گرفتند.»

بعد از وقوع این جرم وحشتناک، قاضی محسن اختیاری، بازپرس جنایی تهران دستور داد تا جسد فرد فوت شده را به مرکز پزشکی قانونی منتقل و دوربین‌های مداربسته مورد بازبینی قرار گیرند تا با کسب شماره پلاک خودروی مظنون، او را شناسایی و دستگیر کنند تا انگیزهٔ این عمل خشونت‌آمیز روشن گردد.

پس از تحقیقات، موفق به شناسایی و دستگیری رانندهٔ خودروی پژو شدند و در روز شنبه او را دستگیر کردند.

در حین بازجویی، متهم به جرم اعتراف کرد و دلیل عجیب خود را بیان کرد. وی اظهار کرد: «من در حال عبور از آن مسیر بودم که ناگهان چشمم به فرد متوفی و همراهانش افتاد. تصور کردم که آن‌ها قصد دارند پرچم‌هایی که کنار جاده نصب شده بود را دزدی کنند. حتی به پلیس هم تماس گرفتم و این موضوع را گزارش کردم. با این حال، نتوانستم آرامشی پیدا کنم، از خودرو پیاده شدم و پس از درگیری با فرد متوفی، او را از بالای پل به پایین انداختم که موجب فوت او شد.»

متهم ادامه داد: «من حتی نمی‌دانستم که آن‌ها به عنوان کارگران در حال تمیزکاری خیابان هستند. حالا که این واقعیت را می‌فهمم، بسیار پشیمان هستم و به خاطر وجدان خود درد دارم.»

به گفتهٔ این گزارش، ماموران ادارهٔ دهم پلیس آگاهی تهران در حال انجام تحقیقات جهت پایان دادن به این پرونده‌ی وحشتناک هستند.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *