پایگاه خبری هامپوئیل
0

جنایتی در جگرکی: قتل مردی در پی درگیری لفظی

جنایتی در جگرکی: قتل مردی در پی درگیری لفظی
بازدید 8

بنابر اخبار منتشر شده مرد جگرفروش که در پی یک درگیری مشتری خود را به قتل رسانده بود، دستگیر شد.

به گزارش از خبرنگار حوادث هامپوئیل، سردار علی‌ولیپور گودرزی در شرح این خبر اظهار داشت: در آغاز دوشنبه، بیست و یکم اسفندماه، گزارش درگیری مرگبار بین دو مرد در یکی از خیابان‌های منطقه لواسان تهران به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ ارسال شد. به دنبال این گزارش، تیمی از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی فوراً به محل حادثه اعزام شدند و تحقیقات ابتدایی را آغاز کردند.

وی افزود: در محل حادثه، تیم جنایی با جسد مردی حدوداً ۳۸ ساله روبرو شدند که به دلیل تعدادی ضربات چاقو به قتل رسیده بود. بررسی‌های اولیه نیز نشان داد که قربانی برای خرید جگر به لواسان آمده بوده و به دلیل اختلاف در قیمت با صاحب جگرکی درگیر شده و هدف ضربات چاقو قرار گرفته است.

رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ ادامه داد: در این باره، اقدامات اطلاعاتی انجام شد و هویت متهم شناسایی شد. سپس، کارآگاهان با مقام قضایی هماهنگ شده و پس از اخذ مجوزهای لازم، در مرحله بعد متهم جنایتکار را در کوتاه‌ترین زمان ممکن دستگیر کردند.

گودرزی با اشاره به انتقال متهم جگرفروش به پلیس آگاهی و انجام بازجویی از وی گفت: پس از انتقال متهم به اداره دهم پلیس آگاهی، این فرد هدف تحقیقات قرار گرفت و به قتل مرد در محله لواسان اعتراف کرد. همچنین، با دستور قضائی، جسد مقتول برای معاینات دقیق‌تر به پزشکی قانونی منتقل شد و متهم برای روشن شدن زوایای پنهان پرونده در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی قرار گرفت.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *