پایگاه خبری هامپوئیل
0

زمان واریز عیدی کارمندان مشخص شد

زمان واریز عیدی کارمندان مشخص شد
بازدید 10

بر اساس تاه ترین خبرها عیدی همه کارکنان کامل تخصیص داده شده و به تدریج در حال پرداخت است.

به گزارش هامپوئیل، در حاشیه جلسه هیئت دولت و در جمع خبرنگاران، داود منظور درباره همکاری ایران و ارمنستان اظهار کرد: “ما امسال بودجه را بدون کسری پشت سر می‌گذاریم، البته منابع ما کاملاً تحقق پیدا نمی‌کند.”

وی ادامه داد: “هجدهمین نشست کمیسیون مشترک ایران و ارمنستان توافق خوبی انجام گرفت. ما به دنبال این هستیم که کریدور شمال جنوب را از خلیج فارس به دریای سیاه برسانیم و در این زمینه توافقاتی صورت گرفت. در زمینه تجارت، گمرک، بهداشت و درمان، مناطق آزاد و گردشگری ۲۱ بند توافق نامه صادر شده است تا به تجارت ۳ میلیارد دلار با ارمنستان نزدیک شویم.”

منظور ادامه داد: “عیدی همه کارکنان کامل تخصیص داده شده و به تدریج در حال پرداخت است.”

رئیس سازمان برنامه و بودجه درباره میزان تخصیص بودجه عمرانی در سال جاری بیان کرد: “پیش‌بینی می‌کنیم امسال تخصیص بودجه در طرح‌های تملک به حدود ۳۰۰ هزار میلیارد تومان برسد که نسبت به سال گذشته که ۲۵۰ هزار میلیارد تومان بوده است، افزایش خوبی محسوب می‌شود.”

وی درباره عملکرد دولت در اجرای بودجه گفت: “ما امسال بودجه را بدون کسری پشت سر می‌گذاریم، البته منابع ما کامل تحقق پیدا نمی‌کند که هیچ سالی این منابع کامل محقق نمی‌شود. با ابزار تخصیص و مدیریت درآمد و هزینه، امسال را بدون نگرانی به پایان می‌رسانیم. پرداخت‌های ما کامل ترازمند بوده است. در پرداخت هزینه‌های جاری پرسنلی بالای ۹۸ درصد عملکرد داشتیم. در آموزش و پرورش بالای صد درصد عملکرد داشتیم. در پرداخت جاری دستگاه‌ها هیچ مشکلی نداریم.”

منظور گفت: “دو سه مورد اختلاف کوچک در زمینه بودجه میان دولت و مجلس وجود دارد که در چند روز آینده در مجمع تشخیص مصلحت نظام و شورای نگهبان حل خواهد شد.”

وی اظهار کرد: “رشد اقتصادی در پاییز امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۵.۱ درصد مثبت و بدون نفت ۲.۵ درصد است. در بخش خدمات حدود ۵ درصد رشد داریم. در بخش صنعت و معدن ۶.۹ درصد رشد داریم و در بخش کشاورزی رشد سه ماهه گذشته به ۱- درصد رسیده است. در ۹ ماهه اول امسال رشد نرخ نزدیک به ۷ درصد نسبت به ۹ ماهه سال گذشته بوده است.”

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *