پایگاه خبری هامپوئیل
0

درخواست فعالان اقتصادی از دولت: دخالت کمتر، رونق بیشتر

درخواست فعالان اقتصادی از دولت: دخالت کمتر، رونق بیشتر
بازدید 6

امیرکیوان طیبی با بیان انتقاد از دخالت‌های حداکثری و دستوری دولت در همه فعالیت‌های اقتصادی، اظهار داشت: زمانی که حاکمیت در تمامی جنبه‌ها و عوامل اقتصادی دخالت می‌کند، باعث ایجاد مشکلات و وقفه در اقتصاد می‌شود.

به گزارش هامپوئیل، یکی از مسئولان اجرایی هلدینگ صنعت رایان پارس، عدم اطمینان به زنجیره تامین منابع مورد نیاز صنعتی را به عنوان یکی از مشکلات اساسی صنعتگران مطرح کرد و اظهار داشت: صنعتگر برای حفظ پایداری تولید، باید به‌طور همزمان با سرمایه‌گذاری در تولید و بهبود محصولات اصلی، در تامین مواد اولیه، قطعات و تجهیزات مورد نیاز خود نیز سرمایه‌گذاری کند.
وی افزود: این هلدینگ روزانه ۱۵۰۰ باتری صنعتی با ظرفیت ۲۸ تا ۲۰۰ آمپر تولید می‌کند که بخش قابل توجهی از نیازهای بخش‌های مختلف اقتصادی مانند بانکی، ارتباطات، بهداشت و درمان، صنعت نفت، گاز و پتروشیمی را به این نوع باتری‌ها تامین می‌کند.
همچنین، معاون کل اجرایی به عنوان یکی از مسائل رو به رشد مجموعه‌های صنعتی، مشکل تأمین نیروی کار ماهر را مطرح کرد و اظهار کرد: اعتیاد، یکی از مسائل دیگری است که بر کارایی و پویایی کارگران واحدهای صنعتی تأثیر مستقیم دارد.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *