پایگاه خبری هامپوئیل
0

فساد در پروژه‌های عمرانی شهر پرند: پیمانکار معروف دستگیر شد

فساد در پروژه‌های عمرانی شهر پرند: پیمانکار معروف دستگیر شد
بازدید 19

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان رباط‌کریم از دستگیری یکی از بانفوذترین و متمول‌ترین پیمانکاران شهر پرند به اتهام تخلفات مالی و ارتشاء خبر داد.

به گزارش هامپوئیل ، دادستان عمومی و انقلاب شهرستان رباط‌کریم اعلام کرد که یکی از برجسته‌ترین و ثروتمندترین پیمانکاران شهر پرند به اتهامات مالی و رشوه‌دادن دستگیر شده است.

محمد یوسف‌وند، دادستان عمومی و انقلاب شهرستان رباط‌کریم، اظهار کرد: “پس از بررسی‌ها و تحقیقات مربوط به پرونده‌های تخلفات مالی شرکت عمران و برخی از مدیران و کارمندان آن، یکی از پیمانکاران معتبر و ثروتمند شهر پرند به اتهامات مالی و رشوه‌دادن دستگیر شده و به زندان منتقل شده است.”

وی اظهار کرد که به‌منظور رسیدگی به تخلفات و جرایمی که قبلا در خصوص بعضی از پیمانکاران و مدیران شرکت عمران داشتند، به یکی از پیمانکاران با نفوذ در شهر جدید پرند دست پیدا کرده‌اند. این فرد به دلیل شبکه‌ای که در زمینه ارتشاء و تخلفات مالی با مدیران سابق داشته است، چند شب پیش بازداشت و با قرار بازداشت موقت به زندان منتقل شد.

دادستان شهرستان رباط‌کریم درباره ابعاد این پرونده اظهار کرد که قطعاً ابعاد این پرونده گسترده است و در تحقیقات مربوط به آن به اسناد و مدارکی دال بر ارتباط فرد دستگیر شده با افراد و سازمان‌های مختلف در شرکت عمران، شهرداری و سایر ادارات برخورد کرده‌اند که اقدام به پرداخت رشوه نموده است.

وی افزود که تحقیقات ما در این زمینه همچنان ادامه دارد و احتمال دستگیری‌های بیشتر بسیار محتمل است. همچنین، یوسف‌وند تأکید کرد که دستگاه قضایی در برخورد با مفاسد هیچ خط قرمزی را به رسمیت نمی‌شناسد، و برای آن‌ها فرقی نمی‌کند که شخص یا نهادی اصول‌گرا و اصلاح‌طلب یا دولتی و غیردولتی باشد؛ آنچه که برای ایشان مهم است، حفظ حقوق مردم و ایجاد امیدواری در جامعه است. به همین دلیل، اگر تخلفی در هر جایی اتفاق بیفتد، دستگاه قضا به شدت با آن برخورد می‌کند.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *