پایگاه خبری هامپوئیل
0

تهران، غرق در دود و غبار تا جمعه!

تهران، غرق در دود و غبار تا جمعه!
بازدید 15

اداره کل هواشناسی استان تهران اعلام کرده است که از امروز (۲۳ اسفند) تا ظهر روز جمعه (۲۵ اسفند)، آلاینده‌ها افزایش نسبی و کیفیت هوا کاهش می‌یابد.

به گزارش خبرنگار فناوری هامپوئیل، با توجه به بررسی نقشه‌های پیش‌بینی و تحلیل الگوهای همدیدی، وضعیت جوی استان تهران در سه روز آینده به‌گونه‌ای پیش‌بینی می‌شود که آسمان از صاف تا قسمتی ابری و گاهی همراه با وزش باد خواهد بود.

از امروز (۲۳ اسفند) تا ظهر روز جمعه (۲۵ اسفند)، با استقرار جوی نسبتاً پایدار روی استان و عدم وجود وزش باد قابل ملاحظه در مناطق پرتردد شهری، افزایش نسبی آلاینده‌ها، غبار محلی و کاهش کیفیت هوا مورد انتظار است.

از اواخر روز جمعه تا یکشنبه (۲۵ تا ۲۷ اسفند)، با فعالیت متناوب سامانه بارشی در استان، آسمان نیمه ابری تا ابری، در بعضی ساعات وزش باد شدید و رگبار باران، گاهی با رعد و برق و در ارتفاعات بارش باران و گاهی برف و مه پیش‌بینی می‌شود.

روند افزایش نسبی دما تا روز جمعه و کاهش نسبی دما در روز شنبه (۲۶ اسفند) انتظار می‌رود.

بنا بر این گزارش، آسمان تهران در فردا (۲۴ اسفند) صاف است، با برخی ساعت‌های غبار محلی و بعد از ظهر وزش باد و کمی ابری، با دمای حداقل ۱۰ و حداکثر ۱۸ درجه سانتیگراد، و در روز جمعه (۲۵ اسفند) نیمه ابری و غبارصبحگاهی، از بعد از ظهر ابری و وزش باد با دمای حداقل ۱۱ و حداکثر ۲۱ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

به گزارش اداره کل هواشناسی استان تهران، ایستگاه توچال با کمینه دمای ۱۰- درجه سانتیگراد، سردترین ایستگاه استان تهران در ۲۴ ساعت گذشته گزارش شده است.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *