پایگاه خبری هامپوئیل
0

راز جنایت نان خامه‌ای: قاتل دستگیر شد

راز جنایت نان خامه‌ای: قاتل دستگیر شد
بازدید 6

زن خدمتکار که با همدستی مردی با تعارف نان خامه‌ای سمی، زوج میانسال را مسموم و باعث قتل یکی از آنها شده بود، همراه همدستش بازداشت شد.

به گزارش حوادث هامپوئیل، زن خدمتکار با همکاری مردی که به تعارف نان خامه‌ای سمی زوج میانسال را مسموم کرد و یکی از آنها را به قتل رساند، دستگیر شد.

در ابتدای بهمن امسال، زنی با پلیس ۱۱۰ شهرستان قرچک در شرق استان تهران تماس گرفت و اطلاع داد که زوج میانسالی که از اقوامشان هستند، بیهوش در خانه یافته شده‌اند. ماموران و امدادگران به محل حادثه رفته و آن دو را به بیمارستان منتقل کردند. وضعیت خانه به هم ریخته بود و به نظر می‌رسید اموالی از آن سرقت رفته باشد. زنی که آنها را یافته بود، به تحقیقات پلیس اطلاعاتی ارائه داد: “این زوج از اقوامم هستند و با هم در رفت و آمد بودیم. قرار بود به خانه‌شان بروم، اما هر چه زنگ زدم کسی پاسخگو نبود. دلنگران شده و به خانه‌شان رفتم و هر چه در زدم جواب ندادند. ترسیدم مبادا دچار گازگرفتگی شده باشند. به کمک همسایه قفل در را شکستیم و با پیکر بیهوش آنها مواجه شدیم.”

در حالی که تحقیقات ادامه داشت، دو روز بعد مرد میانسال خانواده در بیمارستان به هوش آمد و در تحقیقات پلیسی گفت: “همسرم ماس داشت و از سال گذشته با زنی آشنا شده و او به عنوان خدمتکار به خانه‌مان در رفت‌وآمد بود و به همسرم در کارها کمک می‌کرد. آن روز او برای من و همسرم نان خامه‌ای آورد که بعد از خوردن آن سرمان گیج رفت و بیهوش شدیم. دیگر از آن زن – خدمتکار – خبری ندارم.”

ماموران به خانه زوج رفته، باقی‌مانده نان خامه‌ای را به آزمایشگاه جنایی ارسال کرده و پس از بررسی، معلوم شد که آن ماده حاوی مواد بیهوش کننده بوده است. زن خدمتکار نیز تلفنش را خاموش کرده و ناپدید شده بود. جست‌وجو‌ها برای یافتن زن سارق ادامه داشت تا این‌که با گذشت ۱۰ روز از حادثه، از طریق پلیس به بازپرس کشیک قتل دادسرای شهرستان قرچک اعلام شد که این زن میانسال تسلیم مرگ شده‌است. با مرگ او، روند رسیدگی به پرونده تبدیل به پرونده قتل شد.

ساسان غلامی، دادستان عمومی و انقلاب شهرستان قرچک، با تایید این خبر به جام‌جم گفت: “تحقیق از متهم زن نشان داد که او از یک سال قبل به عنوان خدمتکار برای زوج میانسال کار می‌کرده و اعتمادشان را جلب کرده و می‌دانسته که چه اموالی در خانه دارند. بعد نقشه سرقت از خانه آنها را طراحی می‌کند و با کمک یک مردی که از آشنایانش بوده، این کار را انجام می‌دهند. این مرد قرص‌های بیهوشی را در اختیار زن خدمتکار قرار می‌دهد و او نیز آن را در شیرینی نان خامه‌ای قرار داده و برای این زوج به خانه‌شان می‌برد. با اعتراف متهم زن، پلیس توانست مردی را که همدست او بود، بازداشت کند. متهمان در بازداشت به‌سر می‌برن

د و تحقیقات از آنها ادامه دارد.”

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *