پایگاه خبری هامپوئیل
0

کار برای بی‌خانمان‌ها: گامی به سوی آینده‌ای روشن‌تر

کار برای بی‌خانمان‌ها: گامی به سوی آینده‌ای روشن‌تر
بازدید 19

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران گفت: کارتن‌خواب‌ها و زباله‌گرد‌ها در صورت تمایل، توسط پیمانکاران خدمات شهری و با عنوان شغلی پاکبان در شهرداری تهران مشغول کار می‌شوند.

به گزارش خبرنگار اجتماعی هامپوئیل، رضا محمدی، مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران اعلام کرد: در راستای حمایت از اقشار در معرض آسیب؛ کارتن‌خواب‌ها و افراد زباله‌گرد در صورت علاقه توسط پیمانکاران خدمات شهری و با عنوان شغلی پاکبان در شهرداری تهران جذب می‌شوند.

وی درباره شرایط استخدام اظهار کرد: افرادی که به دلیل مشکلات معیشتی به زباله‌گردی مشغول هستند یا به دلایل مختلف کارتن‌خواب شده‌اند، در صورت تمایل می‌توانند به استخدام شرکت‌های پیمانکاری حوزه‌های نظافت و نگهداشت شهر ملحق شوند. این افراد با حقوق حداقل ۱۱و نیم میلیون تومان که با مزایای تا ۱۳و نیم میلیون تومان افزایش می‌یابد، مورد استخدام قرار می‌گیرند. همچنین، این افراد بیمه نیز دارند. محمدی اظهار کرد: با توجه به تأکیدات شهردار تهران بر جذب نیروی کارگری از گرمخانه‌های شهر، اقدامات جذب این افراد آغاز شده است. او افزود: متقاضیان این شغل می‌توانند با مراجعه به سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران یا تماس با شماره ۵۵۵۳۰۱۲۰ اقدام کنند. تاکنون حدود ۷۰ نفر توسط پیمانکاران خدمات شهری جذب شده‌اند.

 

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *