پایگاه خبری هامپوئیل
0

ماجرای جنجالی خیانت همسر مهدی قائدی: طلاق در راه است؟

ماجرای جنجالی خیانت همسر مهدی قائدی: طلاق در راه است؟
بازدید 57

“افشای خیانت همسر مهدی قائدی با یک بلاگر ایرانی مقیم دبی” عنوانی است که پس از انتشار شایعات درباره احتمال طلاق او، در فضای مجازی به چشم می‌خورد.

به گزارش تیم وبگردی ایونا از منابع رکنا، موضوع “افشای خیانت همسر مهدی قائدی با یک بلاگر ایرانی مقیم دبی” اخیراً پس از حذف عکس‌های ستاره معصومی از صفحه شخصی مهدی قائدی در فضای مجازی، مورد توجه بسیاری قرار گرفته است.

بسیاری از کاربران فضای مجازی و پیروان مهدی قائدی، به شایعات مرتبط با “افشای خیانت همسر مهدی قائدی با یک بلاگر ایرانی مقیم دبی” با واکنش‌های مختلفی روبرو شده‌اند.

مهدی قائدی فوتبالیست معروف تیم ملی ایران است که چندی پیش خبر طلاق از همسرش در فضای مجازی وایرال شده است.

یکی از نزدیکان مهدی قائدی ادعا کرده که این بازیکن پس از جدایی از همسرش قرار است انتهای فصل با قراردادی بلند مدت به استقلال برگردد.

شایعه خیانت همسر مهدی قائدی با بلاگر ایرانی ساکن دبی

شایعه خیانت همسر مهدی قائدی با بلاگر ایرانی ساکن دبی: ویدیویی درباره ی طلاق مهدی قائدی و همسرش و  شایعه”خیانت همسر مهدی قائدی با بلاگر ایرانی ساکن دبی” در فضای مجازی منتشر شده است.

مهدی قائدی، بازیکن فوتبال ایرانی متولد ۱۴ آذر ۱۳۷۷، در حال حاضر به عنوان وینگر به صورت قرضی برای تیم فوتبال الاتحاد کلبا در لیگ برتر امارات متحده عربی به میدان می‌رود.

پس از نشان دادن استعداد در لیگ یک، باشگاه استقلال تصمیم به جذب وی گرفت و او در نهایت با امضای قراردادی ۵ ساله در تاریخ ۱۷ تیر ۱۳۹۶ به تیم استقلال پیوست.

به گزارش ایونا، همسر مهدی قائدی تاکنون هیچ واکنشی نشان نداده است، بنابراین به نظر می‌رسد که ادعاهای مطرح شده در فضای مجازی درباره خیانت ستاره معصومی به همسرش، به احتمال زیاد یک شایعه باشد.

مطالب منتشر شده در فضای مجازی با عناوین “خیانت” و … تنها یک شایعه است و هامپوئیل صحت این اطلاعات را تایید نمی‌کند.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *