پایگاه خبری هامپوئیل
0

عروسی لاکچری ایمان صفا و نبات: تصاویر و جزئیات

عروسی لاکچری ایمان صفا و نبات: تصاویر و جزئیات
بازدید 8

ایمان صفا، بازیگر سینما و تلویزیون که با انتشار داستان‌های مختلف با هشتگ “#نبات”، بسیار به مردم مطرح شده بود و بحث و گفتگوهای زیادی را به وجود آورده بود، با انتشار یک عکس دو نفره و عاشقانه به وصال یار رسید.

به گزارش خبرنگار فرهنگی هامپوئیل ، این داستان‌ها با هشتگ “نبات” به قدری وایرال شدند که بسیاری از مردم درباره عشق ایمان صفا به نبات صحبت می‌کردند.

مصاحبه‌های اخیر ایمان صفا درباره ترک شدن توسط کسی که سال‌ها با او ارتباط داشته و او را “نبات” نامیده بود، ویرال شده بود.

ایمان صفا به مدت ۶ سال در اینستاگرام داستان‌هایی با هشتگ “نبات” منتشر می‌کرد، و در نهایت با انتشار این عکس دو نفره اعلام کرد که به وصال یار رسیده است.

ایمان صفا، بازیگر سینما و تلویزیون که با انتشار داستان‌های مختلف با هشتگ "#نبات"، بسیار به مردم مطرح شده بود و بحث و گفتگوهای زیادی را به وجود آورده بود، با انتشار یک عکس دو نفره و عاشقانه به وصال یار رسید.

به گزارش خبرنگار فرهنگی ایونا، این داستان‌ها با هشتگ "نبات" به قدری وایرال شدند که بسیاری از مردم درباره عشق ایمان صفا به نبات صحبت می‌کردند.

مصاحبه‌های اخیر ایمان صفا درباره ترک شدن توسط کسی که سال‌ها با او ارتباط داشته و او را "نبات" نامیده بود، ویرال شده بود.

ایمان صفا به مدت ۶ سال در اینستاگرام داستان‌هایی با هشتگ "نبات" منتشر می‌کرد، و در نهایت با انتشار این عکس دو نفره اعلام کرد که به وصال یار رسیده است.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *