پایگاه خبری هامپوئیل
0

پیشبینی هواشناسی: باد نسبتاً شدید در تهران وزیدنی است.

پیشبینی هواشناسی: باد نسبتاً شدید در تهران وزیدنی است.
بازدید 7

شرکت کنترل کیفیت هوای تهران در جدیدترین پیشبینی هواشناسی خود از وزش باد نسبتا شدید در تهران خبر داد.

به گزارش خبرنگار محیط زیست هامپوئیل، اطلاعات اعلام شده توسط شرکت کنترل کیفیت هوای تهران نشان می‌دهد که در امروز (۱۸ بهمن ماه) آسمان از صاف تا کمی ابری خواهد بود، به‌ویژه در بعضی از ساعات و مناطق با ارتفاعات، با وزش باد متوسط تا نسبتاً شدید.

بررسی نقشه‌های پیش‌بینی و تحلیل الگوهای هواشناسی نشان می‌دهد که آسمان امروز از صاف تا کمی ابری خواهد بود، به‌ویژه در نیمه جنوبی و مناطق با ارتفاعات، همراه با وزش باد متوسط تا نسبتاً شدید، که از اواخر امشب به تدریج جوی پایدار روی استان حاکم خواهد شد.

وضعیت جوی استان تا یکشنبه (۲۲ بهمن ماه) به صورت آسمان صاف تا کمی ابری، با وزش باد ملایم تا متوسط، در مناطق پرتردد و صنعتی، همراه با تجمع گام به گام آلاینده‌ها، و در برخی ساعات با کاهش کیفیت هوا و غبار محلی، به‌ویژه در ساعات شب و اوایل صبح پیش‌بینی می‌شود.

از فردا تا یکشنبه، افزایش نسبی دما در سطح استان قابل پیش‌بینی است. در خصوص وضعیت آسمان تهران، پنجشنبه (۱۹ بهمن‌ماه) آسمان صاف با وجود غبار صبحگاهی و وزش باد، با دمای حداقل ۵ و حداکثر ۱۳ درجه سانتیگراد پیش‌بینی شده است. در جمعه (۲۰ بهمن‌ماه) نیز، آسمان صاف و غبار صبحگاهی، در بعد از ظهر کمی ابری و افزایش وزش باد، با دمای حداقل ۶ و حداکثر ۱۴ درجه سانتیگراد مورد انتظار قرار دارد.

همچنین، اعلام شده که توچال با کمینه دمای ۱۳- درجه سانتیگراد به‌عنوان سردترین نقطه استان تهران در ۲۴ ساعت گذشته گزارش شده است.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *