پایگاه خبری هامپوئیل
0

آیا مدارس سیستان و بلوچستان فردا 24 بهمن تعطیل است؟

آیا مدارس سیستان و بلوچستان فردا 24 بهمن تعطیل است؟
بازدید 9

تعطیلی مدارس 24 بهمن ۱۴۰۲ و اخبار وضعیت تعطیلی مدارس سیستان و بلوچستان فردا سه شنبه 24 بهمن مشخص شد. به علت آلودگی هوا و بارش برف و کولاک و برودت هوا از خبرگذاری هامپوئیل پیگیری کنید.

ایا فردا تعطیل است؟ 

به گزارش خبرنگار آموزش هامپوئیل، تا کنون هیچ اطلاعیه‌ای درباره تعطیلی مدارس سیستان و بلوچستان برای فردا، سه‌شنبه 24 بهمن، صادر نشده است.

در صورت لزوم تصمیم‌گیری درباره تعطیلی یا عدم تعطیلی مدارس در استان سیستان و بلوچستان برای روز فردا، سه‌شنبه 24 بهمن، در یک جلسه فوری کارگروه اضطراری صورت خواهد گرفت و نتایج آن از طریق این رسانه خبری به اطلاع عموم خواهد رسید.

تعطیلی مدارس سیستان و بلوچستان:

در حال حاضر منابع خبری تعطیلی مدارس سیستان و بلوچستان فردا سه شنبه 24 بهمن را اعلام نکرده اند.

آخرین اخبار وضعیت تعطیلی مدارس فردا سه شنبه 24 بهمن:

با توجه به تعطیلی مدارس امروز، والدین و دانش‌آموزان در حال پیگیری اخبار مربوط به تعطیلی مدارس سیستان و بلوچستان برای فردای سه‌شنبه 24 بهمن هستند. برای دریافت آخرین اطلاعات درباره وضعیت تعطیلی مدارس، لطفاً ادامه را پیگیری نمایید.

مدیر اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان اظهار کرد: با توجه به اخطاریه سطح نارنجی اعلام شده توسط اداره کل هواشناسی استان، که به تشدید بارندگی‌ها در مناطق جنوبی اشاره دارد، و بر اساس تصمیمات اعلام شده توسط ستاد مدیریت بحران فرمانداری‌های شهرستان‌های چابهار، کنارک، زرآباد، دشتیاری و پلان، در تاریخ ۲۳ بهمن ۱۴۰۲، فعالیت‌های آموزشی مدارس در این مناطق در شیفت صبح به صورت غیرحضوری برگزار خواهد شد.

آیا مدارس سیستان و بلوچستان فردا 24 بهمن تعطیل است؟

 

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاهده بیشتر