پایگاه خبری هامپوئیل
0

پل حافظ چه زمانی جمع‌آوری می‌شود؟

پل حافظ چه زمانی جمع‌آوری می‌شود؟
بازدید 6

معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران گفت: جمع‌آوری پل حافظ در نوروز ۱۴۰۳ منتفی شد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی هامپوئیل، حق‌بین، معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران اعلام کرد که پروژه جمع‌آوری پل حافظ در سال نوروز ۱۴۰۳ لغو شده است.

در جلسه بهره‌برداری از زیرگذر متوسلیان ـ باغستان، او در محاوره با خبرنگاران درباره پیشرفت ساختمان بلدیه و کاربری آن اظهاراتی داشت.

حق‌بین اعلام کرد که ساختمان بلدیه یا خانه شهر، با ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی در حال اجرا است و بخش باقی‌مانده مربوط به تجهیزات است که در حال نصب است.

وی افزود: این ساختمان پس از ۶ ماه اول سال آینده به بهره‌برداری می‌رسد و برای کاربری، به عنوان یک مجموعه فرهنگی مورد توجه قرار گرفته است. او همچنین اظهار داشت که درباره استقرار سازمان زیباسازی هنوز اطلاعات دقیقی در دست نیست و احتمالاً این موضوع درست نباشد.

درباره پروژه‌های دیگر در حال اجرا، حق‌بین گفت: پارکینگ طبقاتی مینابی در منطقه ۱۵ در یک ماه آینده به بهره‌برداری می‌رسد، همچنین کنار گذر آزادگان در منطقه ۱۶ نیز در دو هفته آینده به بهره‌برداری می‌رسد که تاثیر بسیار زیادی بر روند ترافیک دارد.

وی اضافه کرد: در طول ۲۰ روز آینده، راست‌گرد شهید ستاری لشکری به بهره‌برداری می‌رسد و فاز دیگری از پروژه زیرگذر نواب تندگویان نیز تا پایان سال به بهره‌برداری می‌رسد؛ همچنین تقاطع همت چمران نیز تا پایان سال عملیاتی خواهد شد.

در مورد جمع‌آوری پل حافظ، حق‌بین توضیح داد: این پروژه در سال جاری لغو شده است و نیاز به مطالعات مشترک با حوزه حمل‌ونقل ترافیک و پلیس برای بررسی تاثیر آن بر بار ترافیکی شهر وجود دارد؛ به نظر می‌رسد که باید این پل با یک زیرگذر در همان منطقه جایگزین شود. بنابراین، اولویت در این زمینه به سمت مقاوم‌سازی پل حافظ منتقل شده است.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *