پایگاه خبری هامپوئیل
0

یکتا ناصر پرده از یک راز دیگر برداشت

یکتا ناصر پرده از یک راز دیگر برداشت
بازدید 54

یکتا ناصر بازیگر سینما و تلویزیون که اخیرا از خشونت همسر سابقش منوچهر هادی و دزدیدن دخترش توسط او گفت اینبار از حقیقت دیگری رونمایی کرد.

به گزارش پنجره از منابع سینمایی هامپوئیل، یکتا ناصر، بازیگر سینما و تلویزیون که اخیراً درباره خشونت همسر سابقش منوچهر هادی و دزدیدن دخترش توسط او اظهاراتی کرده بود، اینبار با انتشار حقایق دیگری رونمایی کرد.

در شب سال نو، یکتا ناصر با انتشار ویدیویی از خشونت همسر سابقش و برداشتن دخترش بدون اجازه او، اظهاراتی داشت. اما روز گذشته، با حضور در دادسرای سوفیا، دخترش را از پدرش تحویل گرفت و پست‌هایش را به درخواست قاضی پاک کرد. اما این آرامش تنها چند ساعتی دوام داشت و خانم بازیگر با انتشار یک پست دیگر فضای مجازی را پرتنش کرد. در ادامه، حرف‌های یکتا ناصر پس از دیدار با دخترش آمده است.

یکتا ناصر و وکیلش، توحید بختیاری، به پستی که قاضی محمد شهریاری سرپرست دادسرای جنایی تهران در فضای مجازی منتشر کرده بود، واکنش نشان دادند و انتشار عکس‌هایشان را غیر قانونی دانستند. در دادسرا، یکتا ناصر، همراه با وکیل و پدرش، در واکنش به پست قاضی، نوشت:

“جناب شهریاری و همکاران محترم ایشان در دادسرای جنایی مرحمت فرمودند بعد از کلی نصیحت و خط و نشان برای من و آموزش غریزه و مسئولیت مادری به من مادر و قول صریح گرفتن از من که نه خودم و نه وکیلم دهان باز نکنیم تا مبادا ذات ملوکانه عالیجناب هادی مکدر شود و بر سر لج بیافتد و دخترم را نشانم ندهد و اینکه بهتر است جگر گوشه‌ام را به مادر دیگری بسپارم… چندین عکس مخفیانه از ما گرفته و منتشر کرده‌اند تا ما خطاکاران و گناهکاران از ازل محکوم بر سر جای خود بنشینیم و قلب و روح و جسم سراپا سلاخی شده‌مان را با ذوقی وصف ناپذیر یا به دیار باقی ببریم و یا به دیار غربت.”

مشخص نیست که دعوای این دو فرد در شبکه‌های اجتماعی تا چه زمانی ادامه خواهد داشت، اما واضح است که هیچ‌کس نمی‌تواند قضاوت درستی داشته باشد و مشکلات زندگی زناشویی را به خوبی بررسی کند. این مسائل باید توسط کارشناسان حقوقی مورد بررسی و بحث قرار گیرند.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *