پایگاه خبری هامپوئیل
0

مبلغ عیدی بازنشستگان لشکری در سال ۱۴۰۳ مشخص شد؟

مبلغ عیدی بازنشستگان لشکری در سال ۱۴۰۳ مشخص شد؟
بازدید 6

جزئیات عیدی بازنشستگان لشکری ۱۴۰۳ را در ادامه مطلب مطالعه کنید.

مبلغ عیدی بازنشستگان لشکری در سال 1403 و زمان واریز آن تاکنون اعلام نشده است. برای دریافت اطلاعات دقیق درباره میزان عیدی بازنشستگان لشکری و زمان واریز آن در سال 1403، باید منتظر اطلاعیه‌های رسمی ارائه شده توسط مراجع مربوطه باشیم.

جزئیات عیدی بازنشستگان لشکری ۱۴۰۳

به گزارش خبرنگار اقتصادی هامپوئیل، جزئیات مبلغ عیدی بازنشستگان لشکری در سال ۱۴۰۳ به شرح زیر است.

میزان عیدی بازنشستگان و مستمری‌بگیران تامین اجتماعی و مبلغ عیدی بازنشستگان تامین اجتماعی با بیست سال سابقه، معمولاً در جلسه هیات دولت بهمن ماه مورد بحث قرار می‌گیرد. این مسئله، همانند عیدی کارمندان دولت، توسط هیات دولت تصویب و اعلام می‌شود.

برابر مصوبه هیات وزیران، مبلغ عیدی بازنشستگان و مستمری‌بگیران تامین اجتماعی در سال گذشته و مبلغ عیدی بازنشستگان تامین اجتماعی با بیست سال سابقه، به مقدار یک میلیون و هشتصد هزار تومان تعیین و تصویب گردید. همچنین، علاوه بر این میزان، ۵۰۰ هزار تومان برای عائله‌مندی و به ازای هر فرزند تحت تکفل نیز ۲۰۰ هزار تومان به مبلغ عیدی افزوده شد. هنوز میزان عیدی بازنشستگان و مستمری‌بگیران تامین اجتماعی در سال ۱۴۰۳ مشخص نشده است و پس از اعلام، اطلاع‌رسانی خواهد شد.

عیدی و پاداش آخر سال یکی از حقوقی است که در پایان سال به کارمندان دولت، کارگران، بازنشستگان تامین اجتماعی و بازنشستگان کشوری و لشکری تعلق می‌گیرد.

مبلغ این عیدی برای هر گروه از این افراد به طور جداگانه و طبق فرمول خاصی تعیین می‌شود. حقوق کارمندان دولت و بازنشستگان کشوری و لشکری توسط هیات وزیران و حقوق کارکنان مشغول قانون کار توسط وزارت کار تعیین می‌شود. میزان عیدی برای افرادی که کمتر از یکسال سابقه کار دارند هم بر اساس ماه‌های حضور آن‌ها در محل کار محاسبه خواهد شد.

مبلغ عیدی بازنشستگان لشکری در سال ۱۴۰۳ مشخص شد؟

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاهده بیشتر