پایگاه خبری هامپوئیل
0

مسئولین، به ندای مردم و جمهوری اسلامی گوش فرا دهید!

مسئولین، به ندای مردم و جمهوری اسلامی گوش فرا دهید!
بازدید 19

از این لحظه به بعد، نشانه‌های گسترش گرانی در سال آینده بیشتر به گوش می‌رسد. اگر وضعیت فعلی ادامه یابد، شرایطی نگران‌کننده و خسته‌کننده در انتظار ماست.

به گزارش خبرنگار اقتصادی هامپوئیل، روزنامه جمهوری اسلامی اظهار کرده است که در ایام پایانی سال، فشار گرانی، تورم و ناتوانی در سیاست‌گذاری اقتصادی دولت، منجر به وخامت زندگی مردم شده و همه را به اعتراضات کشانده است.

وضعیت به گونه‌ای آشفته است که نمایندگان مجلس همراه با دولت، دربرابر ناتوانی دولت و عملکرد ضعیف مسئولان در مقابله با وضعیت نامناسب اقتصادی اعتراض کرده و خواستار نظارت بیشتر دولت بر قیمت‌ها و کنترل گرانی شده‌اند.

به گفته نمایندگان، دولت وظیفه جدی در کنترل اوضاع اقتصادی دارد که به درستی انجام نمی‌دهد یا ناتوان از انجام آن است.

دولت سیزدهم در ابتدای کار خود وعده داده بود که مشکلات گذشته را حل خواهد کرد و اوضاع را برای مردم بهتر خواهد کرد، اما متأسفانه آمار و مستندات نشان می‌دهد که در سالی که قرار بود “سال مهار تورم” باشد، تورم و گرانی بیشتر از هر زمان دیگری صعود کرده است.

بیشتری از تأسف، این است که از همین الان، صدای گرانی‌های بیشتر برای سال آینده قابل شنیدن است و اگر وضعیت به همین شکل ادامه یابد، شرایط نگران‌کننده و ناامیدکننده‌ای در انتظار ماست؛ بنابراین، ضروری است که عقلای ملت و آنانی که به سرنوشت مردم و کشور اهمیت می‌دهند، به زودی برای یافتن راه‌حل‌های موثر تلاش کنند.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *