پایگاه خبری هامپوئیل
0

ویرایش ثبت‌نام خودرو جانبازان آغاز شد

ویرایش ثبت‌نام خودرو جانبازان آغاز شد
بازدید 13

رئیس سازمان توسعه تجارت اعلام کرد که از شنبه ۶ اسفند، جانبازان محترم قادر خواهند بود تا به ویرایش یا اصلاح ثبت نام اولیه خودروهای وارداتی اقدام نمایند.

زمان ویرایش ثبت‌نام خودرو وارداتی جانبازان اعلام شد

به گزارش هامپوئیل، مهدی ضیغمی، اعلام کرد: به دلیل تغییرات آیین‌نامه واردات خودرو برای جانبازان، برخی از آنان نیاز به ویرایش اطلاعات ثبت‌نام اولیه خودرو دارند. او اظهار کرد: حدود ۳ هزار جانباز نیز نتوانستند در طرح واردات خودرو جانبازان ثبت‌نام اولیه کنند و بنابراین افراد مشمول می‌توانند با مراجعه به سامانه، اقدام به ویرایش ثبت‌نام اولیه خودروی خود نمایند. رئیس سازمان توسعه تجارت عنوان کرد: با توجه به درخواست‌های مکرر و تغییرات موجود در آیین‌نامه، تصمیم گرفته شد که یکبار دیگر به تمام جانبازان امکان ویرایش اطلاعات ثبت‌نام اولیه خودروی خود را بدهیم.

طبق اطلاعیه‌ای که منتشر شده است، جانبازان ویژه می‌توانند در تاریخ ۶ و ۷ اسفند و جانبازان دیگر در تاریخ ۸ و ۹ اسفند به سامانه مراجعه و ویرایش ثبت‌نام خود را انجام دهند. ضیغمی در انتها تاکید کرد: وزارت صنعت معدن و تجارت در تلاش است که تمامی جانبازان مشمول در کوتاه‌ترین زمان ممکن خودروی مورد نظر خود را دریافت کنند و در صورت تأمین ارز مورد نیاز، فرایند واردات خودروهای جانبازان سریعاً آغاز شود.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *