پایگاه خبری هامپوئیل
0

ثبت نام در سامانه یکپارچه تخصیص خودرو آغاز شد: فرصتی محدود برای متقاضیان!

ثبت نام در سامانه یکپارچه تخصیص خودرو آغاز شد: فرصتی محدود برای متقاضیان!
بازدید 19

بر اساس اطلاعیه سامانه یکپارچه، مهلت ثبت نام و انتخاب خودرو برای کلیه متقاضیان که یکی از حساب‌های خود را نزد شعب بانک‌های واجد شرایط اعلامی در سامانه به نام خودرو وارداتی وکالتی نموده اند تمدید شد.

به گزارش خبرنگار اقتصادی هامپوئیل، از صبح امروز، وب‌سایت مجلس شورای اسلامی و خبرگزاری خانه ملت به دلیل حملات سایبری و هک از دسترس خارج شده‌اند.

تیم‌های فنی ما در حال بررسی ابعاد این موضوع هستند و به زودی اطلاع‌رسانی‌های لازم صورت خواهد گرفت.

بررسی اولیه نشان می‌دهد که برخی از اسناد دستکاری شده و غیرقابل اعتماد هستند.

به نظر می‌رسد که هکرها از طریق دسترسی محدود به برخی از اسناد، اطلاعات واقعی را دستکاری کرده‌اند.

به عنوان مثال، در فایلی که به عنوان حقوق نمایندگان در خرداد ۱۴۰۲ منتشر شده، یک ستون با عنوان “جمع نهایی” حاوی اعداد غیرواقعی درج شده است که در اسناد پرداختی مجلس وجود ندارد.

وب‌سایت مجلس و خبرگزاری خانه ملت به دلیل حملات سایبری و هک از دسترس خارج شده‌اند. این حملات سایبری می‌توانند منجر به دسترسی غیرمجاز به اطلاعات مهم و حساس شود، بنابراین بررسی دقیق و اطلاع‌رسانی به موقع از اهمیت بالایی برخوردار است.

همچنین، سامانه یکپارچه اطلاع داده است که مهلت ثبت نام و انتخاب خودرو تا ساعت ۱۵ تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ تمدید شده است برای کلیه متقاضیان که یکی از حساب‌های خود را نزد شعب بانک‌های واجد شرایط اعلامی در سامانه به نام خودرو وارداتی وکالتی و مبلغ پنج میلیارد ریال مسدود کرده‌اند و هنوز موفق به ثبت نام در سامانه خودروی وارداتی نشده‌اند.

این تمدید مهلت ثبت نام و انتخاب خودرو به متقاضیان فرصت می‌دهد تا بهترین تصمیم را در خرید خودرو اتخاذ کنند.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *