پایگاه خبری هامپوئیل
0

علی شمخانی: برادرزاده‌ای او بازداشت شد

علی شمخانی: برادرزاده‌ای او بازداشت شد
بازدید 23

یکی از معاونان سابق منطقه آزاد اروند توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) دستگیر شد.

به گزارش یکی از خبرنگاران سیاسی ایونا از منبع عرشه آنلاین، هنوز مقامات قضایی در این خصوص اظهارنظری نداده‌اند. این پرونده در دست بررسی است و اطلاعات بیشتری در آینده اعلام خواهد شد.

در سال ۱۳۹۹، رئیس و یکی از معاونان منطقه آزاد اروند نیز به اتهامات فساد اقتصادی بازداشت شدند.

به تازگی، وبسایت خبری “انصاف نیوز” گزارش داده است که یک رسانهٔ فارسی‌زبان خارج از کشور بازداشت برادرزادهٔ علی شمخانی، موعود شمخانی، معاون فنی و امور زیربنایی سازمان منطقه آزاد اروند را اعلام کرده است و مدعی شده که نهادهای مربوطه در حال بررسی پرونده‌ی اختلاس مبلغ ۱۳۰ هزار میلیارد تومانی در این منطقه هستند.

به گزارش انصاف نیوز، بازداشت آقای شمخانی تایید شده و اتهامات مربوط به مسائل منطقه آزاد هستند، اما مبلغ اختلاس اعلام شده ۱۳۰ هزار میلیارد تومان، غیر واقعی است.

سایت اصولگرای صراط نیوز همچنین دربارهٔ این موضوع گزارش داده و اظهار کرده است که معاون منطقه آزاد، که برادرزادهٔ یکی از مسئولان سابق کشور است، در آبادان بازداشت شده است. دلیل دقیق بازداشت و جزئیات آن هنوز مشخص نیستند. موعود شمخانی همچنین تا تازگی در مراسم عروسی دختر عموی خود در یک هتل مجلل در تهران شرکت کرده بود.

اردلان میراسماعیلی، فعال رسانه‌ای، دربارهٔ این خبر در شبکه اجتماعی ایکس نوشته است که دلیل بازداشت موعود شمخانی به زمانی برمی‌گردد که در منطقه آزاد آبادان حضور داشت و یک گاردریل احداث می‌کرد که متأسفانه منجر به فوت یک نفر شده و مدیرعامل و معاونان این پروژه نیز احضار شده‌اند.

علی شمخانی: برادرزاده‌ای او بازداشت شد

موعود شمخانی کیست؟

موعود شمخانی، که برادرزادهٔ علی شمخانی، دبیر سابق شورای امنیت ملی است، در سال ۱۳۹۴ به عنوان معاون فنی و امور زیربنایی سازمان منطقه آزاد اروند منصوب شد.

علی شمخانی: برادرزاده‌ای او بازداشت شد

در سال ۱۴۰۱ پس از واقعه‌ی ریزش ساختمان متروپل در آبادان، ادعاهایی دربارهٔ همکاری موعود شمخانی با حسین عبدالباقی، مالک این ساختمان، مطرح شد.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *