پایگاه خبری هامپوئیل
0

یارانه ویژه ۲۲ بهمن، شب پیروزی، واریز می‌شود

یارانه ویژه ۲۲ بهمن، شب پیروزی، واریز می‌شود
بازدید 12

بسیاری از خانوارهای کم درآمد اخبار مربوط به هدیه ۲۲ بهمن را دنبال می‌کنند و انتظار دارند اگر دولت این عیدی را در سال ۱۴۰۰ به مردم داده، امسال نیز آن را تکرار کند. البته انتظار این است که تمامی یارانه بگیران مشمول دریافت این عیدی شوند.

به گزارش خبرنگار اقتصادی هامپوئیل، در سال ۱۴۰۰، دولت سیزدهم به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی طرح واریز یارانه ۱۰۰ هزار تومانی به حساب اقساط کم درآمد جامعه را راه‌اندازی کرد. با نزدیک شدن به ۲۲ بهمن امسال، پرسش ایجاد شده است که آیا امسال نیز یارانه ویژه ۲۲ بهمن به حساب افراد واریز می‌شود یا خیر؟

تاریخ ابتدایی واریز یارانه ۲۲ بهمن در سال ۱۴۰۰ به حساب سرپرستان دهک‌های اول تا چهارم اعلام شد. در روز ۲۱ بهمن، این مبلغ به حساب افراد واریز شد و در این راستا حدود ۳۲ میلیون نفر مشمول دریافت یارانه شناخته شدند.

تاکنون در خصوص امسال، هیچ اعلام رسمی از سوی مسئولان نشده است و اطلاعات موجود تاکید بر این دارد که از سوی دولت هنوز تصمیمی در خصوص واریز یارانه ویژه ۲۲ بهمن اعلام نشده است. به هر حال، با توجه به سابقه دولت در این زمینه و در نظر گرفته‌شدن این موضوع در سال‌های گذشته، مردم انتظار دارند که اگر چنین تصمیمی گرفته شود، این هدیه نیز در این تاریخ به حساب افراد واریز شود. مقدار مبلغ این یارانه نیز ممکن است به دلیل افزایش تورم و هزینه‌های زندگی، متغیر باشد و باید صبر کرد تا تصمیمات رسمی اعلام شوند.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *