پایگاه خبری هامپوئیل
0

حداقل حقوق کارگران و کارمندان در سال جدید چقدر خواهد بود؟

عضو کمیسیون تلفیق لایحه بودجه ۱۴۰۳ اعلام کرد که کمیسیون تلفیق تصویب کرده است که حداقل حقوق شاغلان در سال آینده به میزان ۱۰ میلیون تومان و حداقل حقوق بازنشستگان به میزان ۹ میلیون تومان افزایش یابد. این اظهارات به گزارش خبرنگار اقتصادی ایونا از اقتصاد آنلاین منتقل شده است. طبق منابع مصوب لایحه بودجه ۱۴۰۳، میانگین رشد حقوق کارمندان دولت و حقوق بازنشستگان در سال آینده به نسبت ۲۰ درصد خواهد بود. حجت الاسلام سیدمحمدرضا میرتاج‌الدینی اظهار داشت که کمیسیون تلفیق امروز به بررسی جزییات لایحه بودجه پرداخته و در بخش حقوق شاغلان و بازنشستگان تصمیمات لازم را اتخاذ کرده است. بر اساس این تصمیمات، افزایش حقوق شاغلان (کارکنان دولت) در سال آینده به میزان ۲۰ درصد تعیین شده است که در لایحه دولت این میزان ۱۸ درصد ذکر شده بود. وی ادامه داد: "میزان افزایش حقوق بازنشستگان نیز ۲۰ درصد تعیین شده است، با این تفاوت که بازنشستگان به‌علاوه ۴۰ درصد اجرای متناسب سازی حقوق بازنشستگان براساس برنامه هفتم توسعه نیز بهره‌مند می‌شوند." میرتاج‌الدینی اضافه کرد: "همچنین سقف معافیت مالیاتی حقوق کارکنان به میزان ۱۲ میلیون تومان در ماه تعیین شده است." در پایان، این عضو کمیسیون تلفیق لایحه بودجه ۱۴۰۳ بیان کرد که "کمیسیون تلفیق تصویب کرد که حداقل حقوق شاغلان در سال آینده به میزان ۱۰ میلیون تومان و حداقل حقوق بازنشستگان به میزان ۹ میلیون تومان باشد."
بازدید 11

عضو کمیسیون تلفیق لایحه بودجه ۱۴۰۳ اعلام کرد که کمیسیون تلفیق تصویب کرده است که حداقل حقوق شاغلان در سال آینده به میزان ۱۰ میلیون تومان و حداقل حقوق بازنشستگان به میزان ۹ میلیون تومان افزایش یابد. این اظهارات به گزارش خبرنگار اقتصادی هامپوئیل منتقل شده است.

طبق منابع مصوب لایحه بودجه ۱۴۰۳، میانگین رشد حقوق کارمندان دولت و حقوق بازنشستگان در سال آینده به نسبت ۲۰ درصد خواهد بود.

حجت الاسلام سیدمحمدرضا میرتاج‌الدینی اظهار داشت که کمیسیون تلفیق امروز به بررسی جزییات لایحه بودجه پرداخته و در بخش حقوق شاغلان و بازنشستگان تصمیمات لازم را اتخاذ کرده است. بر اساس این تصمیمات، افزایش حقوق شاغلان (کارکنان دولت) در سال آینده به میزان ۲۰ درصد تعیین شده است که در لایحه دولت این میزان ۱۸ درصد ذکر شده بود.

وی ادامه داد: “میزان افزایش حقوق بازنشستگان نیز ۲۰ درصد تعیین شده است، با این تفاوت که بازنشستگان به‌علاوه ۴۰ درصد اجرای متناسب سازی حقوق بازنشستگان براساس برنامه هفتم توسعه نیز بهره‌مند می‌شوند.”

میرتاج‌الدینی اضافه کرد: “همچنین سقف معافیت مالیاتی حقوق کارکنان به میزان ۱۲ میلیون تومان در ماه تعیین شده است.”

در پایان، این عضو کمیسیون تلفیق لایحه بودجه ۱۴۰۳ بیان کرد که “کمیسیون تلفیق تصویب کرد که حداقل حقوق شاغلان در سال آینده به میزان ۱۰ میلیون تومان و حداقل حقوق بازنشستگان به میزان ۹ میلیون تومان باشد.”

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *