پایگاه خبری هامپوئیل
0

استاندار جدید آذربایجان شرقی با انگیزه و تعهد، به رشد استان می‌پردازد

استاندار جدید آذربایجان شرقی با انگیزه و تعهد، به رشد استان می‌پردازد
بازدید 12

خبرگزاری ایسنا/آذربایجان شرقی: رئیس مجمع نمایندگان آذربایجان شرقی اعلام کرد که استاندار جدید این استان با انرژی و روحیه بالا، به ظرفیت و پتانسیل های منحصر به فرد استان افزوده و قادر خواهد بود تا اقدامات اساسی جهت رفع مشکلات و مواجهه با بحران‌ها را به اجرا درآورد.

علی علیزاده، رئیس مجمع نمایندگان آذربایجان شرقی، در گفت‌وگو با خبرنگاران ایسنا اظهار داشت: با داشتن ۱۹ نماینده در مجلس شورای اسلامی، آذربایجان شرقی پس از تهران دارای بیشترین تعداد نماینده است، که این موضوع ظرفیت بزرگی برای انجام اقدامات موثر در جهت حل مشکلات و مقابله با بحران‌ها فراهم می‌کند.

وی افزود: آقای رحمتی، استاندار جدید آذربایجان شرقی، به دلیل سابقه فعالیت اقتصادی و صنعتی خود، به ویژه در زمینه‌های آستان قدس، سازمان اعتباری کوثر و سازمان خصوصی‌سازی، دارای انرژی و روحیه بالایی است که باعث ایجاد امید و انگیزه در بین نمایندگان و مردم استان می‌شود.

علیزاده تصریح کرد: با همکاری و تعامل بین نمایندگان و استاندار جدید، می‌توان به کاهش مشکلات و مواجهه با چالش‌ها پرداخت. نمایندگان استان از این روحیه تعاملی به منظور توسعه استان استقبال کرده و در جهت رسیدن به موفقیت‌های بیشتر به همراه استاندار همکاری خواهند کرد.

وی با اشاره به جلسه نمایندگان با استاندار جدید، افزود: در این جلسه، آقای رحمتی به بررسی مسائل و دغدغه‌های استان پرداخته و نمایندگان را به عنوان بهترین مشاوران و امینان استاندار قلمداد کرده‌اند.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاهده بیشتر