پایگاه خبری هامپوئیل
0

کشف محموله ۵ تایی ماینر قاچاق در مراغه

کشف محموله ۵ تایی ماینر قاچاق در مراغه
بازدید 22

فرمانده انتظامی شهرستان مراغه اعلام کرد که پنج دستگاه ماینر غیرمجاز قاچاق با ارزش یک میلیارد و ۲۵۰ میلیون ریال کشف شده است.

سرهنگ فارسی اظهار داشت: بر اساس اطلاعات به دست آمده درباره حضور ماینر و استفاده غیرمجاز از دستگاه‌های استخراج ارز دیجیتال در یکی از روستاهای تابعه، این موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس آگاهی قرار گرفته بود.

وی افزود: پس از هماهنگی‌های لازم و با همکاری عوامل اداره برق، ماموران در بازرسی از محل شناسایی شده، پنج دستگاه ماینر قاچاق را کشف کردند.

او به ارزش ریالی دستگاه‌های کشف شده که توسط کارشناسان به یک میلیارد و ۲۵۰ میلیون ریال ارزش‌گذاری شده بود، اشاره کرد و افزود: یک نفر در این ارتباط دستگیر شده و پرونده مربوطه به مراجع قضائی ارسال شده است.

فرمانده انتظامی شهرستان مراغه تأکید کرد: استفاده از دستگاه‌های ماینر نه تنها نیاز به مصرف برق زیادی دارد بلکه فعالیت غیرمجاز مزارع ارز دیجیتال می‌تواند منجر به مشکلات اقتصادی و اختلالات در شبکه برق‌رسانی شود. از افراد محترم خواسته می‌شود که در صورت داشتن اطلاعات مربوط به اینگونه فعالیت‌ها، به منظور حمایت از اقتصاد و امنیت کشور، به ویژه پیشگیری از اختلالات در شبکه برق‌رسانی، بلافاصله با شماره ۱۱۰ تماس بگیرند و اطلاعات را به پلیس ارائه دهند.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *