پایگاه خبری هامپوئیل
0

رتبه‌بندی 26گانه دانشگاه آزاد اسلامی در آذربایجان شرقی منتشر شد

رتبه‌بندی 26گانه دانشگاه آزاد اسلامی در آذربایجان شرقی منتشر شد
بازدید 11

معاون هماهنگی و برنامه‌ریزی دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان‌شرقی اعلام کرد که رتبه‌بندی ۲۶گانه واحدها و مراکز این دانشگاه انجام شده است.

حمید میرزایی، معاون هماهنگی و برنامه‌ریزی دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان‌شرقی، در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری آنا در تبریز اظهار کرد: دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز، با راهبرد‌های سند تحول و تعالی دانشگاه و با هدف ارتقاء جایگاه واحدهای دانشگاهی، بر اساس مصوبه هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی، به ترتیب رتبه‌بندی ۲۶گانه واحدها و مراکز آموزشی را اعلام کرده است.

وی افزود: واحدهای بناب، مرکز خاوارنا و شبستر در حال پیشرفت به سمت دو رتبه بالاتر هستند و واحد اهر موفق به حفظ رتبه خود شده و واحد مراغه نیز توانسته است یک رتبه بهتر از گذشته را کسب کند.

معاون هماهنگی و برنامه‌ریزی دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان‌شرقی اظهار کرد: واحدهای مرند، میانه، سراب، عجب‌شیر، ملکان، ایلخچی، بستان‌آباد، ارس، ممقان و آذرشهر به ترتیب موفق به پیشرفت دو رتبه‌بالاتر شده‌اند.

میرزایی توضیح داد: واحدهای اسکو، خامنه، صوفیان، کلیبر، هشترود و خداآفرین نیز در مسیر پیشرفت دو رتبه قرار دارند و واحد هریس توانسته است یک رتبه بهتر ارتقاء پیدا کند.

وی با اشاره به واحد علوم پزشکی آزاد تبریز که مستقل از واحد اصلی تبریز است و موفق به پیشرفت دو رتبه شده است، افزود: مراکز سردرود، هوراند، مهربان و تسوج یک رتبه‌بالاتر را کسب کرده و واحد ورزقان نیز توانسته است بهبود سه رتبه‌بالاتر را داشته باشد.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *