پایگاه خبری هامپوئیل
0

خبرخوش؛ عیدی در حساب بازنشستگان تامین اجتماعی

خبرخوش؛ عیدی در حساب بازنشستگان تامین اجتماعی
بازدید 11

مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی گفت: به ازای هر نفر 2 میلیون و 500 هزار تومان و به ازای همسر 700 هزار تومان و به ازای هر فرزند تحت تکفل300 هزار تومان پرداخت می‌شود.

به گزارش خبرنگار اقتصادی هامپوئیل، در آخرین هفته‌های سال، مجموعه‌هایی از جمله سازمان تامین اجتماعی و صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر، زمان پرداخت تهیدات عیدی به بازنشستگان خود را اعلام کرده‌اند.

میرهاشم موسوی، مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی، اعلام کرده است که به ازای هر نفر ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان، همسر ۷۰۰ هزار تومان و هر فرزند تحت تکفل ۳۰۰ هزار تومان عیدی به بازنشستگان این سازمان پرداخت می‌شود. او همچنین اعلام کرده که عیدی در دهم اسفندماه پرداخت خواهد شد.

همچنین، بیت‌الله برقراری، مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر، از پرداخت عیدی یک میلیون تومانی به بازنشستگان این صندوق خبر داده است و اعلام کرده که عیدی این گروه در اسفندماه پرداخت خواهد شد.

وی همچنین بیان کرده است که ۱۹۲ هزار نفر از بازنشستگان این صندوق، که در حال دریافت مستمری بازنشستگی هستند، نیز در آستانه سال جدید عیدی دریافت خواهند کرد.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *