پایگاه خبری هامپوئیل
0

نمایشگاه صدرا در مراغه با حضور ۴۰ شرکت

نمایشگاه صدرا در مراغه با حضور ۴۰ شرکت
بازدید 21

نمایشگاه فناوری رویداد صدرا با حضور ۴۰ شرکت بزرگ و کوچک صنعتی و خدماتی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد مراغه افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری آنا، نخستین نمایشگاه فناورانه رویداد صدرا «صنعت، دانشگاه، راه اشتغال» با حضور ۴۰ شرکت بزرگ و کوچک صنعتی و خدماتی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد مراغه گشایش یافت.

بابک پورقهرمانی، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد مراغه در آیین افتتاح این نمایشگاه اظهار کرد: این رویداد به دنبال ایجاد فرصت اشتغال و مهارت‌آموزی دانشجویان در بنگاه‌های اقتصادی و استفاده از خبرگان صنعت و خدمات به‌عنوان مدرسان مهارتی در دانشگاه است.

وی با اشاره به ظرفیت شهر مراغه به‌عنوان دومین شهر بزرگ استان بیان کرد: هدف از برگزاری نمایشگاه آشنایی دانشجویان با صنایع و شناسایی فرصت‌های شغلی است و صنایع می‌توانند ظرفیت منابع انسانی مورد نیاز خود را از بین دانشجویان و دانش‌آموختگان تکمیل کنند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد مراغه تشریح کرد: این رویداد بر اساس سند تحول و تعالی دانشگاه آزاد اسلامی از سال ۱۴۰۰ تا ۱۴۰۵ برگزار می‌شود و استقبال خوب صنایع و دانشجویان از این نمایشگاه، نمایانگر افق روشن این رویداد در شهرستان مراغه است. این رویداد صرفاً مختص رشته‌های فنی و مهندسی نیست و دانشجویان و فعالان رشته‌های علوم انسانی از جمله حقوق و حسابداری نیز می‌توانند در این رویداد سهیم باشند.

وی بیان کرد: امروزه دانشگاه آزاد اسلامی به دنبال مهارت‌آموزی بوده و نیاز جامعه این است که همواره دانش‌آموز و دانشجو در کنار کسب دانش، مهارتی نیز بیاموزد.

به گزارش آنا، این نمایشگاه از ۹ خرداد به مدت دو روز در دانشگاه آزاد اسلامی واحد مراغه برپاست.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *