پایگاه خبری هامپوئیل
0

آیا اسرائیل برای جنگ با ایران آماده است؟

آیا اسرائیل برای جنگ با ایران آماده است؟
بازدید 11

فرماندهی جبهه داخلی رژیم صهیونیستی شامگاه شنبه طی بیانیه‌ای اعلام کرد، از تمامی مردم می‌خواهد تا خود را برای حضور در پناهگاه‌ها آماده کرده و موارد و وسایل مورد نیاز اعلام شده را تهیه تا با خود به آنجا ببرند.

به گزارش خبرنگار سیاست خارجه هامپوئیل، رسانه‌های عبری اعلام کردند که در پی تهدید ایران که سرتاسر جامعه اسرائیل را تحت تاثیر قرار داده است، جبهه داخلی لیست به‌روز شده‌ای از وسایل لازم برای شرایط غیرمترقبه اعلام کرده است.

این لیست شامل تدابیری است مانند تهیه آب و غذا به اندازه کافی برای خانواده، همراهی با چراغ قوه، جعبه کمک‌های اولیه، دارو، رادیو، شارژر و سایر وسایل ضروری برای پناهگاه است. این تدابیر پس از بررسی و تصویب توسط مسئولان مربوطه اعمال شده‌اند.

همچنین، جبهه داخلی از اسرائیلی‌ها خواسته است که باتری‌های اضافی، اوراق شناسایی، کپسول آتش نشانی، پول نقد، باک خودروها، اسباب بازی و لوازم التحریر برای کودکان و وسایل حیوانات را نیز آماده داشته باشند.

توصیه شده است که این ابزارها در یک کیف نگهداری شوند تا در صورت لزوم به‌راحتی قابل دسترسی باشند، با اولویت اهمیت به آب، غذا، دارو و وسایل ارتباطی.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *