پایگاه خبری هامپوئیل
0

جزئیات فیش حقوقی بازنشستگان شرکت نفت منتشر شد

جزئیات فیش حقوقی بازنشستگان شرکت نفت منتشر شد
بازدید 85

سامانه sama.oipf.ir ارائه‌دهنده خدماتی است که به بازنشستگان صنعت نفت این امکان را می‌دهد که بدون نیاز به حضور حضوری در دفاتر مربوطه، فیش حقوقی خود را مشاهده و دانلود کنند.

راهنمای مشاهده فیش حقوقی بازنشستگان شرکت نفت در سایت سما

ابتدا از طریق نشانی اینترنتی sama.oipf.ir وارد سامانه شوید. سپس با وارد کردن نام کاربری (شماره پرسنلی برای بازنشسته و شماره ملی برای بازمانده) و اسم رمز (که پیش‌فرض یک تا ۶ است، پس از ورود تغییر دهید) وارد سامانه شوید.

پس از ورود، در صفحه نخست سمت چپ پیشخوان را مشاهده خواهید کرد. روی عبارت “فیش حقوقی” کلیک کنید. سپس در بخش مشخص‌شده سال و ماه موردنظر خود را وارد کنید. به‌عنوان مثال، برای فروردین‌ماه ۱۳۹۹ این اطلاعات را وارد کنید: سال: ۱۳۹۹، ماه: ۱. سپس “مشاهده فیش حقوقی” را کلیک کنید. در صفحه‌ای جداگانه، صورت وضعیت مستمری خود را مشاهده خواهید کرد.

در صورت لزوم، می‌توانید دکمه “چاپ” را بزنید و نسخه کاغذی را تهیه کنید.

اگر قبلاً وارد سامانه شده‌اید و اسم رمز را تغییر داده‌اید، از همان رمز استفاده کنید. اگر اسم رمز را فراموش کرده‌اید، می‌توانید با پشتیبانی سامانه در زمان‌های کار اداری با شماره ۶۱۶۳۳۳۸۲ تماس بگیرید.

فیش حقوقی بازنشستگان شرکت نفت

برای شروع، به نشانی اینترنتی sama.oipf.ir بروید. سپس با وارد کردن نام کاربری (شماره پرسنلی برای بازنشستگان و شماره ملی برای بازماندگان) و اسم رمز (که پیش‌فرض یک تا ۶ است، پس از ورود تغییر دهید) وارد سامانه شوید.

پس از ورود، در صفحه اصلی سامانه، ستون سمت چپ که با نام پیشخوان مشخص شده است را مشاهده می‌کنید. بر روی عبارت “فیش حقوقی” کلیک کنید. پس از چند لحظه، در وسط صفحه مشخصات خود را مشاهده خواهید کرد.

حالا در بخش مشخص‌شده، سال و ماه موردنظر خود را وارد کنید. به‌عنوان مثال، برای فروردین‌ماه ۱۳۹۹ این اطلاعات را وارد کنید: سال: ۱۳۹۹، ماه: ۱. سپس “مشاهده فیش حقوقی” را کلیک کنید.

در صفحه‌ای جداگانه، صورت وضعیت مستمری خود را مشاهده خواهید کرد.

اگر لازم بود، می‌توانید دکمه “چاپ” را بزنید و نسخه کاغذی را تهیه کنید.

اگر قبلاً وارد سامانه شده‌اید و اسم رمز را تغییر داده‌اید، از همان رمز استفاده کنید. اگر اسم رمز را فراموش کرده‌اید، با پشتیبانی سامانه در زمان‌های کار اداری با شماره ۶۱۶۳۳۳۸۲ تماس بگیرید.

همچنین، در این مرحله فقط فیش‌های امسال قابل رؤیت است. در گام بعدی، امکان مشاهده فیش‌های گذشته نیز در سامانه فراهم می‌شود.

توجه: حین استفاده از سامانه، فیلترشکن را خاموش کنید.

معرفی سامانه سما نفت ۱۴۰۱ sama.oipf.ir

سامانه مجتمع اطلاعاتی، یا به اختصار سما، به عنوان یک سیستم زیر نظارت واحد فناوری اطلاعات و ارتباطات صندوق‌ها، فعالیت می‌کند تا روند ثبت، پیگیری و دریافت خدمات را برای بازنشستگان بهبود بخشد. رسالت این سامانه را می‌توان به ثبت و پیگیری خدمات دفاتر پیشخوان صندوق‌ها به شکل اینترنتی و از طریق سامانه سما نفت (sama.oipf.ir) نام برد. این سامانه ویژه بازنشستگان و بازماندگان شرکت نفت بوده و بقیه کارکنان و بازنشستگان سامانه مختص خود را دارند.

سامانه سما نفت ۱۴۰۱، خدمات گسترده‌ای ارائه می‌دهد.

در سامانه سما نفت (sama.oipf.ir)، خدمات گوناگونی از جمله ثبت درخواست وام اضطراری، تغییر حساب بانکی، دریافت گواهی کسر از حقوق، فیش حقوقی، صدور کارت شناسایی، دریافت کمک‌های بلاعوض، پاداش علمی تحصیلی، شرکت در اردوی ایثارگران، بهره‌مندی از زائرسرا، درخواست پاداش ورزشی، دریافت کد مددکاری، عضویت و انصراف عضویت در باشگاه و غیره، به صورت کاملاً آنلاین ارائه می‌شوند. متقاضیان می‌توانند با ورود به پنل شخصی خود در سایت سما نفت، از این خدمات بهره‌مند شوند. نام کاربری و رمز عبور پیش‌فرض بازنشستگان و بازماندگان در این سامانه عبارتند از:

 

عنوان نام کاربری رمز عبور
بازنشستگان شماره پرسنلی ۱۲۳۴۵۶
بازماندگان شماره ملی ۱۲۳۴۵۶

راهنمای ورود به سامانه سما نفت ۱۴۰۱ sama.oipf.ir

برای دسترسی به فیش حقوقی بازنشستگان شرکت نفت ۱۴۰۱، به سامانه فیش حقوقی بازنشستگان شرکت نفت مراجعه نمایید. پس از ورود و وارد کردن مشخصات خود از جمله نام کاربری و رمز عبور به پنل شخصی خود دسترسی پیدا کنید و با انتخاب تاریخ مورد نظر، فیش موردنظر را مشاهده کنید.

برای بازیابی رمز عبور در سامانه سما نفت ۱۴۰۱، پس از ورود به سایت، بر روی گزینه بازیابی رمز عبور کلیک کنید و با وارد کردن نام کاربری و شماره همراه خود، رمز عبور جدیدی دریافت کنید.

در صورت فوت اعضای فعال در سامانه سما شرکت نفت ۱۴۰۱، متولیان وی می‌توانند به سامانه مراجعه کرده و با انتخاب گزینه اعلام فوت، مشخصات فوتی را وارد کرده و فرآیند اعلام فوت را انجام دهند.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *