پایگاه خبری هامپوئیل
0

پیام مهم از سرپرست به اسرائیل: انجام ماجراجویی‌های جدید، مواجهه با پاسخی سنگین‌تر

پیام مهم از سرپرست به اسرائیل: انجام ماجراجویی‌های جدید، مواجهه با پاسخی سنگین‌تر
بازدید 12

رئیس جمهور در پی عملیات سپاه پاسداران علیه رژیم صهیونیستی در پیامی تصریح کرد: اینجانب به پیروی از رهنمود‌های رهبر معظم انقلاب اسلامی و به پشتوانه حمایت ملت سرافراز و نیرو‌های مسلح مقتدر ایران اسلامی تاکید می‌کنم که هر گونه ماجراجویی جدید علیه منافع ملت ایران با پاسخ سنگین‌تر و پشیمان‌کننده مواجه خواهد شد.

به گزارش خبرنگار سیاسی هامپوئیل، رئیس جمهور در پی عملیات سپاه پاسداران علیه رژیم صهیونیستی در پیامی اعلام کرد: من با رعایت رهنمودهای رهبر معظم انقلاب اسلامی و با حمایت ملت سرافراز و نیروهای مسلح ایران، تأکید می‌کنم که هر گونه ماجراجویی جدید علیه منافع ملت ایران، با پاسخی سنگین‌تر و پشیمان‌کننده مواجه خواهد شد.

ابراهیم رئیسی در پی عملیات تاریخی، مقتدرانه و پیروزمندانه نیروهای مسلح کشورمان که به پاسخ اقدامات تجاوز‌آمیز رژیم صهیونیستی، به خصوص حمله نظامی علیه سفارت کشورمان در دمشق در تاریخ ۱۳ فروردین امسال، پیشروی کردند، اظهار داشت: شب گذشته، فرزندان غیور و دلیر ملت ایران در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، با همکاری و هماهنگی تمامی بخش‌های دفاعی و سیاسی کشور، صفحه‌ی جدیدی از تاریخ اقتدار ایران را به نمایش گذاشتند و درسی از عبرت برای دشمنان صهیونیستی بودند.

متن کامل این پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

ملت بزرگ و سربلند ایران

شب گذشته، فرزندان غیور و دلاور شما در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با همکاری و هماهنگی همه بخش‌های دفاعی و سیاسی کشور، یک بخش جدید از تاریخ اقتدار ایران را خلق کردند و به دشمن صهیونیستی درسی از عبرت آموختند. تنبیه متجاوز، وعده‌ای صادق از سوی رهبری مقتدر و حکیم انقلاب اسلامی بود که به واقعیت پیوست.

نیروهای مسلح سرافراز جمهوری اسلامی ایران با اقدام مؤثر خود، هدف‌های نظامی و متعلق به رژیم اشغالگر صهیونیستی در سرزمین‌های اشغالی فلسطین را هدف قرار دادند. این تدبیر دفاعی، که در چارچوب حق ذاتی دفاع مشروع از ایران عزیز بود، در پاسخ به اقدامات تجاوزگرانه رژیم صهیونیستی علیه اهداف و منافع جمهوری اسلامی ایران، به‌ویژه حمله نظامی مورخ ۱۳ فروردین ۱۴۰۳ این رژیم علیه سفارت جمهوری اسلامی ایران در دمشق، که منجر به شهادت جمعی از گرانمایه‌ترین دلاوران کشور شد، انجام شد. پیام عملیاتی ترکیبی شب گذشته، نشان از اقتدار و قدرت برای امت اسلامی بود و به دشمنان بشریت پیام ترس و زدودگی ارسال کرد.

جمهوری اسلامی ایران در طول شش ماه گذشته، و به ویژه در ده روز اخیر، از تمامی امکانات و ظرفیت‌های منطقه‌ای و بین‌المللی برای جلب توجه جامعه بین‌المللی به خطرات مهلکی که از بی‌تدبیری شورای امنیت سازمان ملل متحد به وجود آمده استفاده کرده است، اما متأسفانه شورای امنیت به‌دلیل فشار و تأثیر آمریکا و برخی حامیان دیگر رژیم صهیونیستی از انجام وظایف خود در این باره کاسته است.

اقدامات حکیمانه و مقتدرانه جمهوری اسلامی ایران در دفاع از تمامیت، حاکمیت و منافع ملی، یک گام مؤثر برای تنبیه متجاوز و ایجاد ثبات در منطقه بوده است. همچنین، در این راستا، جمهوری اسلامی ایران با استفاده از دانش و شجاعت خود، در اقدام اول، برخی از پایگاه‌های نظامی رژیم اشغالگر و تهدیدکننده صلح و ثبات را هدف عملیات پهپادی و موشکی خود قرار داد.

جمهوری اسلامی ایران صلح و ثبات منطقه‌ای را برای امنیت ملی خود لازم و ضروری می‌داند و به‌هیچ‌وجه از هیچ تلاشی برای اعاده و حفظ صلح و ثبات فروگذار نمی‌کند. امروزه، برای هر ناظر عادلانه‌ای روشن است که رژیم صهیونیستی با اعمال خود به عنوان یک موجودیت اشغالگر، تروریستی و نژادپرست، که هیچ‌گونه قانون، اخلاق، یا انسانیت را رعایت نمی‌کند و طی ۶ ماه گذشته، با حمایت فراوان آمریکا و برخی کشورهای غربی، به اجرای یک عملیات نسل‌کشی فلسطینیان و ایجاد ناامنی بیشتر در منطقه و جهان پرداخته است، یک تهدید فوری و مستمر برای صلح و امنیت منطقه است.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *