پایگاه خبری هامپوئیل
0

وزیر اطلاعات: حضور پرشور در انتخابات، ضامن امنیت کشور است

وزیر اطلاعات: حضور پرشور در انتخابات، ضامن امنیت کشور است
بازدید 5

وزیر اطلاعات با بیان اینکه «مردم می‌دانند که مشارکت در انتخابات امنیت زا است»، تصریح کرد: مردم عزیز ما، با مشارکت در انتخابات، انواع توطئه‌ها، فتنه‌ها و اقدامات تروریستی و دشمنان کشور را به امنیت تبدیل می‌نمایند و مشارکت آنها در انتخابات، بازدارندگی پایدار تولید می‌کند.

به گزارش منابع خبری هامپوئیل ، در جریان بزرگداشت هفته‌ی سربازان گمنام امام زمان (عج)، سید اسماعیل خطیب، وزیر اطلاعات، در حاشیه این مراسم، ابراز کرد: با سرانجام ولادت با سعادت حضرت بقیه الله الاعظم (عج)، ما فرصتی داریم تا تبریکات خود را به این مناسبت و سربازان گمنام این حضرت در جایگاه ارزنده‌ای که در مبارزه و جهاد دارند، ارائه کنیم.

وی همچنین افزود: عبارت “سربازی گمنام امام زمان (عج)”، که حضرت امام راحل به فرزندان خود در وزارت اطلاعات اهدا کرده‌اند، توسط مقام معظم رهبری به عنوان عنوانی ارزشمند شناخته شده و به این عنوان، مدال افتخاری نیز اهدا شده است. وزیر اطلاعات در ادامه به برخی از دستاوردهای سربازان گمنام امام زمان (عج) اشاره و آنها را به عنوان همکاران ارزشمند در تلاش برای تقویت امنیت کشور نام برد.

خطیب بیان کرد: فرزندان ملت ایران در وزارت اطلاعات، همواره در راستای تأمین امنیت پایدار و مقابله با اقدامات ضد امنیتی فعالیت خواهند داشت و به امید خدا، همواره در خدمت مردم خواهند بود و از مشارکت شهروندان در انتخابات به عنوان یکی از راه‌های تأمین امنیت تقدیر کرد.

وی در ادامه با تأکید بر اینکه امنیت در ایران اسلامی از مشارکت مردمی برخوردار است، گفت: مردم ما با مشارکت در انتخابات، امنیت کشور را تضمین می‌کنند و شهدای امنیت، ارزش بسیاری برای جامعه دارند و دل‌ها را به سمت صندوق‌های انتخابات هدایت می‌کنند.

وزیر اطلاعات تصریح کرد: مردم با شناخت اینکه مشارکت در انتخابات امنیت را تضمین می‌کند، انواع توطئه‌ها و فتنه‌ها و اقدامات تروریستی را مهار می‌کنند و مشارکت آنها در انتخابات، بازدارندگی پایدار تولید می‌کند.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *