پایگاه خبری هامپوئیل
0

هنیه: اسرائیل در دستیابی به اهداف نظامی خود شکست خورد

هنیه: اسرائیل در دستیابی به اهداف نظامی خود شکست خورد
بازدید 8

رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی حماس اظهار کرد: در مقابل همه هزینه‌های سنگینی که رژیم صهیونیستی برای دستیابی به اهداف نظامی خود صرف کرده است، شکست خورده است.

به گزارش هامپوئیل، اسماعیل هنیه، رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی حماس، امروز در دیدار با حسین امیرعبداللهیان، وزیر امور خارجه ایران، شرکت کرد. پس از مذاکره، هنیه و امیرعبداللهیان در یک نشست خبری حاضر شدند.

این دیدار پس از تصویب قطعنامه آتش‌بس در منطقه غزه توسط شورای امنیت سازمان ملل برگزار شد. هنیه به دومین بار به تهران سفر خواهد کرد، از زمان شروع تجاوز نظامی اسرائیل به نوار غزه.

در این نشست، هنیه اظهار داشت: ایران همواره در ردیف اول حمایت از آرمان‌ها و مردم فلسطین قرار دارد. ما در حال عبور از یک دوره تاریخی در مبارزه با رژیم هستیم و طوفان الاقصی نقطه عطف این مسیر است.

وی افزود: مردم فلسطین با ارائه یک مقاومت افسانه‌ای، اراده سربلندی خود را در مقابل جنایات و نسل‌کشی رژیم صهیونیستی به نمایش گذاشته‌اند.

هنیه بیان کرد: با وجود تمام هزینه‌های سنگینی که رژیم صهیونیستی برای دستیابی به اهداف نظامی خود صرف کرده است، امروز در حال از دست دادن حمایت سیاسی و بین‌المللی است.

او اظهار کرد: دیروز یک قطعنامه صادر شد، با این حال با تأخیری کمی. برخی نقص‌ها و کاستی‌ها در آن وجود دارد. این قطعنامه نشان می‌دهد که رژیم با یک انزوای بی‌سابقه روبه‌رو شده است و این نتیجه عملکرد مقاومت و حمایت امت اسلامی است.

در پایان، رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی حماس اظهار کرد: از رهبر انقلاب امام خامنه‌ای، رییس جمهور و مردم ایران تشکر می‌کنم. ان شاءالله در ماه رمضان روز قدس را در پیش داریم. این روز همچنان در حال نزدیک شدن است در حالی که نبرد همچنان ادامه دارد. مردم فلسطین با چالشی مواجه هستند و امیدواریم که امت اسلامی در روز قدس با حضور شجاعانه‌ای، گامی موثر در جهت آزادی مسجد الاقصی بردارد.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *