پایگاه خبری هامپوئیل
0

ابراز همدردی رهبر انقلاب با خانواده‌های شهدای حادثه تروریستی.

ابراز همدردی رهبر انقلاب با خانواده‌های شهدای حادثه تروریستی.
بازدید 7

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی به مناسبت شهادت سردار رشید اسلام، سرلشکر پاسدار محمدرضا زاهدی و جمعی از همرزمان وی بدست رژیم غاصب و منفور صهیونیست، پیام تسلیتی صادر کردند.

به گزارش هامپوئیل، پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری اعلام کرده است که حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، رهبر معظم انقلاب اسلامی، در پیامی به مناسبت شهادت سردار رشید اسلام، سرلشکر پاسدار محمدرضا زاهدی و همرزمانش به دست رژیم غاصب و منفور صهیونیست، تأکید کرده‌اند: ما آنها را از این جنایت و امثال آن پشیمان خواهیم کرد، با توکل به حول و قوه‌ی الهی.

متن پیام رهبر انقلاب اسلامی به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

سردار رشید و فداکار اسلام، سرلشکر پاسدار محمدرضا زاهدی، به همراه همرزم گرامی‌اش سردار محمد هادی حاج رحیمی، در پی جنایت رژیم غاصب و متنفر صهیونیست، به درجه شهادت نایل آمده‌اند. صلوات و رحمت خدا بر آنان و سایر شهدا و نفرین و لعنت بر سران ظالم و متجاوز این رژیم فرود بیاید.

شهیدان ما، پاداش مجاهدت‌های طولانی‌مدت خود را از جانب خداوند مهربان دریافت کرده‌اند و هم‌اکنون در زمینه‌ی الهی و در کنار اولیاء و صالحین بهره‌مند از لطایف الهی هستند.

سردار زاهدی از دهه‌ی شصت، در عرصه‌ی خطر و مبارزه حضور داشت و منتظر شهادت بود. آنان هیچ چیز را از دست نداده و پاداش خود را دریافت کرده‌اند، اما غم و اندوه فقدان آنان برای مردم ایران، به ویژه برای کسانی که با آنان آشنا بودند، سنگین است.

رژیم شرور به دست دلاوران ما به عنوان پاداش اعمال خود محکوم خواهد شد. ما آنها را از این جنایت و اعمال مشابه آن پشیمان خواهیم کرد، با توکل به نیروی الهی.

والسلام علی عباد الله الصالحین

سید علی خامنه‌ای

۱۴ فروردین ۱۴۰۳

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *