پایگاه خبری هامپوئیل
0

معرفی کاندیداهای حزب اعتماد ملی در حوزه‌های انتخابیه مختلف

معرفی کاندیداهای حزب اعتماد ملی در حوزه‌های انتخابیه مختلف
بازدید 10

حزب اعتماد ملی در بیانیه‌ای اسامی کاندیداهای مورد حمایت این حزب در سراسر کشور را اعلام کرد.

اعلام اسامی کاندیداهای مورد حمایت حزب اعتماد ملی در سراسر کشور

حزب اعتماد ملی در بیانیه‌ای اسامی کاندیداهای مورد حمایت خود در انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی را منتشر کرد. این حزب در راستای مشارکت فعال در انتخابات و معرفی گزینه‌های مطلوب اصلاح‌طلب و مستقل اعتدال‌گرا، اقدام به انتشار این لیست کرده است.

اسامی کاندیداهای مورد حمایت حزب اعتماد ملی در استان‌های مختلف به شرح زیر است:

آذربایجان شرقی:

  • تبریز، اسکو و آذرشهر: مسعود پزشکیان، میرقاسم بنی‌هاشمی، صابر پرنیان
  • اهر و هریس: بیت‌الله عبداللهی
  • هشترود و چاراویماق: رسول یعقوبی
  • سراب: مجید نصیرپور
  • بستان‌آباد: غلامرضا نوری قزلجه

آذربایجان غربی:

  • نقده و اشنویه: عبدالکریم حسین‌زاده

اردبیل:

  • اردبیل: رضا کریمی

ایلام:

  • ایلام: حسن رستم‌زاد، مراد یگانه

بوشهر:

  • کنگان، دیر و عسلویه: مسعود تنگستانی

خراسان رضوی:

  • تربت حیدریه، مه‌ولات و زاوه: سعید باستانی
  • قوچان و فاروج: هادی شوشتری
  • فریمان و سرخس: مرتضی مطهری
  • درگز: حسین محمدزاده
  • کاشمر: محمدرضا انبیایی

خراسان شمالی:

  • بجنورد، مانه و سملقان، راز و جرگلان، گرمه و جاجرم: علی قربانی، محمدمهدی شهریاری

خوزستان:

  • اهواز: زینب مزارعی

زنجان:

  • خدابنده: سعدالله نصیری قیداری

سمنان:

  • سمنان، مهدی‌شهر و سرخه: علی همتی

قزوین:

  • قزوین، آبیک و البرز: سالار قاسمی
  • تاکستان: امیر طاهرخانی

کرمان:

  • کرمان و راور: محمدرضا علیزاده، محمدمهدی عرب‌نژاد
  • جیرفت و عنبرآباد: علی اسلام‌پناه
  • سیرجان و بردسیر: عبدالرضا ناظری
  • شهربابک: مصطفی رضاحسینی
  • کهنوج، رودبار جنوب، فاریاب، قلعه‌گنج، منوجان، جازموریان و زهکلوت (هفت گنج): ایرج بیت‌اللهی
  • زرند و کوهبنان: حبیب‌الله خنجری
  • انار و رفسنجان: احمد انارکی محمدی

کرمانشاه:

  • پاوه، جوانرود، ثلاث باباجانی و روانسر (اورامانات): محمدرئوف قادری

کهگیلویه و بویراحمد:

  • کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده: رضا دهبانی‌پور
  • بویراحمد، دنا و مارگون: محمد بهرامی

گیلان:

  • رشت و خمام: محمدباقر نوبخت
  • بندرانزلی: هادی حق‌شناس
  • لنگرود: مهرداد لاهوتی بائوج
  • صومعه‌سرا: محمود قاسم‌زاده درویشی

لرستان:

  • خرم‌آباد و چگنی: علیرضا بیرانوند
  • کوهدشت و رومشکان: ولی‌الله میرزایی اصل

مازندران:

  • ساری و میاندرود: علی‌اصغر یوسف‌نژاد، کوروش یوسفی
  • چالوس و نوشهر: محمدعلی محسنی بندپی
  • آمل: یحیی یوسف‌پور
  • بابل: سمیه فریدی، احمد فاطمی
  • قائمشهر، سوادکوه، جویبار، سوادکوه شمالی و سیمرغ: عمران عباسی، یوسف‌علی جوانی قاید

مرکزی:

  • خمین: سیدمهدی ساداتی

هرمزگان:

  • میناب، رودان، جاسک، سیریک و بشاگرد: محمد احمدی

همدان:

  • اسدآباد: علیرضا فعله‌گری

یزد:

  • اردکان: مصطفی پورده

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *