پایگاه خبری هامپوئیل
0

اینترلاکن، سوئیس: کوچک، عجیب و دیدنی!

اینترلاکن، سوئیس: کوچک، عجیب و دیدنی!
بازدید 23

اینترلاکن در برنز اوبرلند در یک دشت آبرفتی، بین دریاچه تون و دریاچه برینز قرار دارد. مقصد تعطیلات، که توسط سه کوه بزرگ، Eiger، Mönch و Jungfrau اداره می شود، نقطه شروع فعالیت های متعدد است.

در آغاز قرن نوزدهم، مناظر زیبای کوهستانی اینترلاکن در اوبرلند برنز، آن را به مقصدی معروف برای گردشگران تبدیل کرد. شخصیت‌های بزرگی چون یوهان ولفگانگ فون گوته و فلیکس مندلسون نیز به این منطقه سفر می‌کردند. با تکمیل راه‌آهن برنز اوبرلند در سال 1890 و راه‌آهن یونگفراو در سال 1912، شهرت اینترلاکن به عنوان یک مقصد گردشگری بیشتر گسترش یافت.

اینترلاکن به عنوان یک مقصد برجسته برای تعطیلات و کنفرانس‌های بین‌المللی، بهترین انتخاب برای سفرهای متعدد می‌باشد. با بیش از 45 راه‌آهن کوهستانی، تله‌کابین، تله‌کاری و مسیرهای پیاده‌روی به طول 200 کیلومتر، این منطقه امکانات بی‌نظیری را برای تفریح و سرگرمی فراهم می‌کند. همچنین کشتی‌های مسافرتی از جمله کشتی‌های بخار و پارویی تاریخی، در آب‌های دریاچه تون و دریاچه برینز آمد و رفت می‌کنند.

زمستان

در فصل زمستان، بازدیدکنندگان از موقعیت مرکزی اینترلاکن بهره‌مندی می‌کنند تا بهترین منطقه اسکی را برای تفریح خود انتخاب کنند. مناطق برتر اسکی Jungfrau از قبیل Mürren/Schilthorn، Kleine Scheidegg/Männlichen و First، و همچنین بیتنبرگ یا آکسالپ-برینز این امکان را فراهم می‌کنند. بیش از 45 راه‌آهن کوهستانی، کابل‌های هوایی، صندلی‌های تله‌کابین و تله‌اسکی، اسکی‌بازان و سواران توبوگان را به 200 کیلومتر پیست می‌برند.

همچنین بیش از 220 کیلومتر مسیر پیاده‌روی زمستانی در اینترلاکن، بیتنبرگ، آکسالپ-برینز، هابکرن، ویلدرسویل و منطقه یونگفراو وجود دارد. مهمانان این منطقه می‌توانند از ترانسفر روزانه اتوبوس اسکی که اینترلاکن را به منطقه اسکی Mürren/Schilthorn، Kleine Scheidegg/Männlichen و First متصل می‌کند، استفاده کنند.

در فصل تابستان، قطارها از ایستگاه راه‌آهن Interlaken Ost به Jungfrau با اتصال به Grindelwald و Lauterbrunnen حرکت می‌کنند. ناوگانی از کشتی‌ها شامل یک کشتی بخارشوی تاریخی در هر دریاچه، در دریاچه‌های تون و برینز سفر می‌کنند. همچنین اینترلاکن در مسیر پانورامای “گذر طلایی” از مونترو در دریاچه ژنو، از استراحتگاه تفریحی گستاد به اینترلاکن و از طریق گذرگاه برونیگ به لوسرن واقع شده است.

فقط ده کیلومتر دورتر از اینترلاکن، در شیب آفتابی رو به جنوب، Beatenberg-Niederhorn وجود دارد که بهشتی برای پاراگلایدرهاست. برای کوه‌نوردان نیز شبکه گسترده‌ای از مسیرهای پیاده‌روی در این منطقه وجود دارد. همچنین، Niederhorn زیستگاهی برای بزهای کوهی، بابونه و مارموت‌ها فراهم می‌کند.

سلامتی

در آغاز تجربه کنید: نیروهای جادویی را بین کوه‌ها و دره‌ها تجربه کنید.

محیط طبیعی بکر، آب‌های شفاف و قله‌های پوشیده از برف، حس خوبی را برای شما به ارمغان می‌آورد. مخفیگاه‌های رمانتیک، نشانه‌ای از آرامش بی‌نظیر است.

برخی از هتل‌ها به‌طور ناگهانی شما را مسحور خود می‌کنند. در اطراف اینترلاکن، می‌توانید مخفیگاه‌های منحصر به‌فردی را پیدا کنید که به شما یک استراحت آرامش‌بخش در زندگی روزمره می‌دهند. یک قایق‌خانه شیک به‌عنوان یک مرکز آبگرم با منظره‌ای از کوه‌های پوشیده از برف و گلدان‌های داغ روی اسکله، تنها دو نمونه از جواهرات منحصربه‌فرد موجود است. قدرت آب در هرجا که باشید، قابل مشاهده است: آب‌های آبی عمیق دریاچه تون، آب‌های فیروزه‌ای جادویی دریاچه برینز، و آبشار کرکننده گیسباخ در زمستان نیز به همان اندازه چشمگیر هستند. برای تجربه‌ای خاص لذت‌بخش، به برینز نگاه نکنید، جایی که فوندو پنیر زیر آسمان آبی سرو می‌شود.

کنفرانس ها و کنگره ها

منطقه اینترلاکن/تون/دریاچه تون، در قلب سوئیس قرار گرفته است و با زیبایی بین کوه‌ها و دریاچه‌ها، از ثروتمندی سنتی و مکان‌های بی‌نظیر برای برگزاری کنفرانس برخوردار است. این منطقه امکانات کنفرانس درجه یکی را ارائه می‌دهد، از جمله مرکز کنگره اینترلاکن کورسال که با مکان‌های تاریخی و سالن‌های نمایش پیشرفته مجهز شده است. علاوه بر این، هتل‌های زیادی در این منطقه وجود دارند که برای برگزاری رویدادهای بی‌نظیر با امکانات ملاقات و ضیافت آماده‌اند. همچنین، این منطقه دارای طیف گسترده‌ای از مقاصد گشت و گذار در نزدیکی خود است که برخی از آنها شهرت جهانی دارند.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *