پایگاه خبری هامپوئیل
0

پردیس افکاری در چه وضعیتی است؟

تصویر پیدا نشد !
بازدید 6

خواهر پردیس افکاری توضیح داد: حدود ۱۰ روز پیش بود که پردیس را به بیمارستان منتقل کردیم و در این مدت متأسفانه بهبود حاصل نشده و شاهد بدتر شدن وضعیت او هستیم.

به گزارش خبرنگار تلویزیونی هامپوئیل، نازیار افکاری، خواهر پردیس افکاری، بازیگر سینما و تلویزیون، وضعیت درمانی این هنرمند را شرح داد: در روزهای شب یلدا از خارج به ایران بازگشت و وضعیت عمومی‌اش در آن زمان خوب بود. اما هنگامی که پزشکان فوق تخصص در حوزه گوارش و اعصاب و روان ایشان را مورد بررسی قرار دادند، اتفاقی که متوجه شدیم ابتلا به سرطان کبد بود و او برای درمان در بیمارستان بستری شد.

وی افزود: در حال حاضر ایشان قادر به گفت‌وگو نیستند و بنابر نظر پزشکان در حالت کما هستند. دکترها هم اظهار داشتند که متأسفانه وضعیت عمومی‌اش در حال بدتر شدن است. نسبت به دیروز و حتی نسبت به صبح امروز، وضعیتش بدتر شده است.

افکاری ادامه داد: حدود ۱۰ روز پیش بود که پردیس را به بیمارستان منتقل کردیم و در این مدت بهبودی مشاهده نشده و وضعیتش بدتر شده است.

وی درباره پیگیری مدیران سینمایی از وضعیت این هنرمند اظهار کرد: در این مدت مدیران به وضعیت خانم افکاری پیگیری نکردند و تمام افرادی که به بیمارستان مراجعه کردند، از دوستان و همکاران او بودند. از سوی هیچ نهادی نیز پیگیری دیده نشد و البته نیازی هم به حمایت در فرآیند درمان نداریم.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *