پایگاه خبری هامپوئیل
0

تکذیب افزایش قیمت مسکن ملی: وعده‌ای که عملی می‌شود؟

تکذیب افزایش قیمت مسکن ملی: وعده‌ای که عملی می‌شود؟
بازدید 11

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران اعلام کرد که با حضور رئیس جمهور، ۴۵۶۰ واحد مسکن ملی در منطقه رباط‌کریم افتتاح خواهد شد. وی افزود: قیمت‌ها بر اساس تصمیمات قبلی تعیین می‌شود و تاکنون هیچ افزایش قیمتی رخ نداده است.

به گزارش هامپوئیل، میر محمد غراوی در جلسه شورای مسکن استان تهران اعلام کرد که پروژه‌های نهضت ملی مسکن در منطقه پایلوت پرند آغاز می‌شود. وی افزود: در تاریخ 27 اردیبهشت ماه 1403 با حضور رئیس جمهور، پروژه‌های مسکونی شهر جدید پرند به بهره‌برداری می‌رسد و کلیتاً ۴۵۶۰ واحد مسکونی ملی در این منطقه و روستاهای رباط‌کریم افتتاح می‌شود.

وی در شرح جزئیات افتتاحیه‌های 27 اردیبهشت ماه با حضور رئیس جمهور اظهار کرد: در این رویداد، 2 هزار و 760 واحد مسکونی ملی در شهر جدید پرند و همچنین یک هزار و 800 واحد در نقاط مختلف شهرستان رباط‌کریم به بهره‌برداری می‌رسد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران ادامه داد: تا پایان نیمه نخست امسال، پروژه‌های دیگر مسکن در استان به صورت ماهیانه افتتاح شده و برای متقاضیان در دسترس قرار خواهد گرفت. غراوی در پایان در مورد قیمت نهایی مسکن‌های مورد اختصاص به متقاضیان اظهار کرد: قیمت‌ها بر اساس تصمیمات قبلی مشخص خواهد شد و تاکنون هیچ افزایشی در آنها صورت نگرفته است.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *