پایگاه خبری هامپوئیل
0

واکنش مجمع وزیران ادوار به هتاکی و تهمت به ظریف: خواستار ورود رئیس قوه قضاییه شدند

واکنش مجمع وزیران ادوار به هتاکی و تهمت به ظریف: خواستار ورود رئیس قوه قضاییه شدند
بازدید 49

به دنبال تخریب‌هایی که علیه محمدجواد ظریف انجام شده است، مجمع وزیران ادوار در یک بیانیه اقدامات تخریبی را محکوم کرده و از رییس قوه قضائیه خواسته است که در برابر اتهامات ناروا و ناحقی که به ظریف وارد شده، اقدامات لازم را انجام دهد و به تفکر خطرناک مقابله کند.

به گزارش هامپوئیل، متن این بیانیه به شرح ذیل است:

در شرایطی که جامعه نیازمند وفاق، انسجام و همدلی برای مقاومت در برابر چالش‌ها و مشکلات اقتصادی، اجتماعی، سیاسی، فرهنگی و به ویژه در مقابل دشمنان خود است، متأسفانه شاهد تهاجم و تخریب ناپسند و غیراخلاقی علیه یکی از فرزندان صدیق ملت، جناب آقای دکتر محمدجواد ظریف، هستیم.

با آرزوی اینکه جریان‌های رادیکال و ادعایی حداقل به تعبیرات رهبری معظم انقلاب درباره ایشان که “امین، غیور، شجاع و متدین، خستگی ناپذیر، باوجدان و با احساس مسئولیت” نگاه کنند، که تاکنون برای فردی با اهمیت کمتر چنین تعبیراتی را به کار برده‌اند. ملت به یاد دارد که در زمان مذاکرات هسته‌ای، ایشان با دفاع از منافع ملی توانستند تهدیدات دشمنان را خنثی کنند و با عملکرد خوب باعث انفعال دشمنان گردند.

در زمان حملات رژیم اسرائیل به غزه و افشای جنایات رژیم صهیونیستی، ایشان با تمام قدرت در کنار مردم غزه حاضر شدند و رژیم منحوس صهیونیستی را متهم کردند.

مجمع وزیران ادوار، در حالی که این رفتارهای غیراخلاقی را محکوم می‌کند، از ریاست محترم قوه قضائیه انتظار دارد که در مقابل این تفکر خطرناک و اتهامات ناروا و ناحق علیه آقای دکتر ظریف، اقدامات لازم را انجام دهند.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *