پایگاه خبری هامپوئیل
0

گامی در جهت افزایش رضایت مشتریان: طرح فروش فوق العاده سایپا

گامی در جهت افزایش رضایت مشتریان: طرح فروش فوق العاده سایپا
بازدید 6

طرح جدید فروش فوق العاده محصولات سایپا اقساطی با تحویل فوری وانت پادرا شرکت سایپا از امروز یکشنبه ۱۳ اسفندماه ۱۴۰۲ فعال خواهد شد.

به گزارش خبرنگار اقتصادی هامپوئیل، از امروز یکشنبه ۱۳ اسفندماه ۱۴۰۲، طرح جدید فروش فوق العاده محصولات سایپا به صورت اقساطی با تحویل فوری وانت پادرا شرکت سایپا راه‌اندازی خواهد شد.

شرایط فروش فوق العاده محصولات سایپا به شرح زیر است:

– قیمت: ۶/۱۶۸/۹۰۰/۰۰۰ ریال
– موعد تحویل: ۳۰ روز کاری

به‌نظر می‌رسد که ظرفیت مازاد در پیش‌فروش خودرو کوییک سایپا برای طرح جوانی جمعیت به متقاضیان عادی اختصاص می‌یابد.

با توجه به بخشنامه‌های ویژه دهه فجر و تبصره ماده ۱۲ قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت، از روز چهارشنبه ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ ساعت ۱۱، شرایط فروش فوق العاده و افزایش ظرفیت پیش‌فروش خودروهای مختلف سایپا برای متقاضیان عادی ارائه می‌شود.

این طرح‌های عرضه شامل:
– طرح عادی
– طرح خودروهای فرسوده که مورد تایید ستاد نوسازی و اسقاط خودروهای فرسوده باشند
– طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت، صرفاً مختص مادرانی که حائز شرایط قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت می‌باشند و توسط سازمان ثبت احوال کشور تایید شده‌اند.

لازم به ذکر است که تخصیص خودرو برای متقاضیان طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت بر اساس ماده ۱۲ قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت صورت می‌پذیرد و مسئولیت اشتباه در انتخاب طرح بر عهده متقاضی است.

در این مرحله، هیچ حقی برای متقاضی جهت دریافت خودرو ایجاد نمی‌شود و تعهد خودروساز فقط پس از قطعی شدن ثبت‌نام و واریز وجه متقاضی در زمان مقرر توسط خودروساز شکل می‌گیرد. خودروهای عرضه شده در این مرحله، با توجه به اعلام شرکت سایپا، شامل خودروهای کوئیک GX-L و کوئیک GXR-L با روش فروش فوق العاده با تحویل حداکثر سه ماهه و پیش‌فروش فصل‌های بهار تا زمستان ۱۴۰۳ می‌باشد. همه متقاضیان دارای شرایط زیر می‌توانند نسبت به ثبت‌نام و تغییر نوع خودرو در سامانه یکپارچه به یکی از خودروهای فوق اقدام نمایند:

– مرحله دوم سامانه یکپارچه که موعد زمانی تحویل خودرو آنها فصول آتی تعیین شده است.
– افرادی که درخواست خرید خودرو ایشان در دوره‌های قبل در سامانه نهایی شده و وجه اقدام شده، بسته به روش فروش (فوق العاده یا پیش‌فروش) امکان انتخاب خودرو را نخواهند داشت و مشمول این طرح نمی‌باشند.

برای تسهیل در فرایند انجام کار، متقاضیان پیشنهاد می‌شود که جهت مشاهده محصولات و اطلاع از جزئیات برنامه فروش به سایت شرکت سایپا و یا نمایندگی‌های گروه سایپا مراجعه نمایند.

توجه به این نکته ضروری است که اطلاعات کلیه متقاضیان مرتبط با این طرح مطابق ماده ۱۹ آیین‌نامه اجرایی ماده ۱۴ الحاقی قانون مبارزه با پولشویی و طرح مالیات بر عایدی سرمایه در اختیار نهادهای ذیربط قرار می‌گیرد.

لینک ثبت نام فروش فوق العاده محصولات سایپا

سامانه جهت انتخاب خودروها از روز چهارشنبه مورخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷ تا ساعت ۲۳:۵۹ روزشنبه ۱۴۰۲/۱۰/۳۰ در دسترس می‌باشد.

با توجه به برنامه تولید گروه سایپا و در راستای اجرای دستورالعمل تنظیم بازار خودروهای سواری و با هدف تسهیل شرایط برای کلیه متقاضیان خودرو، ظرفیتهای قابل ارائه توسط خودروسازان از طریق سامانه یکپارچه عرضه خواهد شد.

طرح‌های عرضه شامل:
– طرح عادی
– طرح خودروهای فرسوده (خودروهایی که مورد تایید ستاد نوسازی و اسقاط خودروهای فرسوده باشند)
– طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت (صرفاً مختص مادرانی که حائز شرایط قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت که مورد تائید سازمان ثبت احوال کشور می‌باشند).

لازم به ذکر است که تخصیص خودرو برای متقاضیان طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت بر اساس ماده ۱۲ قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت می‌باشد. مسئولیت اشتباه در انتخاب طرح بعهده متقاضی می‌باشد.

ویرایش ثبت‌نام در این مرحله هیچگونه حقی برای متقاضی جهت دریافت خودرو ایجاد نمی‌نماید و تعهد خودروساز فقط پس از قطعی‌نمودن ثبت‌نام و واریز وجه متقاضی در زمان مقرر شده توسط خودروساز، شکل می‌گیرد. خودروهای عرضه شده در این مرحله، با توجه به اعلام شرکت سایپا، شامل خودروهای کوئیک GX-L و کوئیک GXR-L با روش فروش فوق العاده با تحویل حداکثر سه ماهه و پیش‌فروش فصل‌های بهار تا زمستان ۱۴۰۳ می‌باشد. کلیه متقاضیان دارای شرایط می‌توانند نسبت به ثبت‌نام و تغییر نوع خودرو در سامانه یکپارچه به یکی از خودروهای شرح فوق اقدام نمایند.

برای کلیه متقاضیان محترم مرحله دوم سامانه یکپارچه که موعد زمانی تحویل خودرو آنها فصول آتی تعیین شده است، امکان لغو سفارش و انتخاب محصولات عرضه شده میسر می‌باشد.

متقاضیان محترم بایستی پس از فراخوان و اعلام توسط خودروساز با توجه به نوع روش فروش (فوق العاده یا پیش‌فروش)، نسبت به واریز وجه اولیه

و یا تکمیل وجه اقدام نمایند.

همچنین توجه به این نکته ضروری است که اطلاعات کلیه متقاضیان مرتبط با این طرح مطابق ماده ۱۹ آیین‌نامه اجرایی ماده ۱۴ الحاقی قانون مبارزه با پولشویی و طرح مالیات بر عایدی سرمایه در اختیار نهادهای ذیربط قرار می‌گیرد.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاهده بیشتر