پایگاه خبری هامپوئیل
0

رئیسی: دولت برای حل مشکلات و پیشرفت کشور تلاش می‌کند

رئیسی: دولت برای حل مشکلات و پیشرفت کشور تلاش می‌کند
بازدید 7

رئیس‌جمهور اعلام کرد: قطار پیشرفت در حال سرعت گرفتن است و مسائل حل خواهند شد.

به گزارش خبرنگار سیاسی هامپوئیل، رئیس‌جمهور اظهار داشت: “قطار پیشرفت در حال سرعت گرفتن است و مسائل حل خواهند شد.”

سید ابراهیم رییسی افزود:

امروز جمهوری اسلامی ایران به عنوان مستقل‌ترین کشور جهان شناخته می‌شود که وابستگی به شرق و غرب را ندارد و توانایی تصمیم‌گیری و اقدام خود را دارد. این پیام همواره به مردم مورد توجه بوده و همچنان است، و ما هیچ گونه دستور از هیچ کشور دیگری نمی‌پذیریم و خودمان موقعیت و اقتدار خود را داریم.

زمانی که بیگانگان برای ما تصمیم می‌گرفتند، گذشته است. اکنون در جمهوری اسلامی ایران، آزادی اندیشه، قلم و بیان تضمین شده است. دیگر اینگونه نیست که برای یک اعلامیه، فردی را شکنجه کنند. اکنون در فضای رسانه‌ای کشور، انتقادات آزادانه بیان می‌شود و این آزادی بر اساس انقلاب اسلامی تضمین شده است.

در کشور ما، رأی مردم به عنوان یک موضوع ارزشمند و احترام‌آمیز محسوب می‌شود و تمام نهادهای کشور از آراء مردم برخوردارند. برخلاف ادعای برخی افراد در خصوص دموکراسی، در جمهوری اسلامی ایران، رأی مردم ارزشمند محسوب می‌شود و همانطور که امام خمینی ره فرمودند، اهمیت رأی ملت است. بدون مشارکت و حضور مردم، امکان انجام هیچ کاری در کشور وجود ندارد و ما همیشه در موفقیت‌هایمان، حضور و مشارکت مردم را مشاهده کرده‌ایم.

در حال حاضر، اقتصاد کشور در حال رشد است و ما اعتقاد داریم که دستیابی به رشد اقتصادی بالا ممکن است. ما شاهد رشد تولید و کاهش نرخ تورم در بخش تولید هستیم و جریان تورم هم به طور قابل توجهی کاهش یافته است. اعتقاد داریم که آینده بسیار روشن است و با توجه به اقداماتی که در زمینه زیرساخت‌ها انجام داده‌ایم، بهره‌وری کشور را بهبود خواهیم بخشید. همچنین، برای رفع مشکل ناتوانی در تولید برق، اقداماتی را آغاز کرده‌ایم و در آینده نزدیک، خواهیم توانست به یکی از صادرکنندگان برق در منطقه تبدیل شویم.

دشمنان به دنبال ناامید کردن مردم هستند، اما ما اعتقاد داریم که ظرفیت‌های بسیاری داریم و با توکیل به خداوند، استقلال اقتصادی همانند استقلال سیاسی در کشورمان قابل دستیابی است. دولت به مردم اعتماد دارد و معتقد است که با مشارکت مردم، مسائل کشور حل خواهند شد. ایجاد امید در دل مردم ایران و جهان بسیار مهم است و ما همچنان بر این باوریم. همچنین، کار ملت ایران باعث شده است که فلسطین به عنوان مسئله اصلی بشریت و جهان مطرح شود و همه باید روابط اقتصادی و تجاری خود را با رژیم صهیونیستی قطع کنند.

برای مقابله با تنش‌های آبی، اقداماتی را آغاز کرده‌ایم و مشکل

تنش آبی در ۳۶۰۰ روستا حل شده است. شرکت‌های دانش بنیان نیز به تعداد ۱۰ هزار شرکت رسیده‌اند. اقداماتی دیگر نیز برای رفع عقب‌ماندگی‌ها در حال انجام است و دانشگاه‌ها نیز فعال شده و ارتباط‌شان با مراکز تولیدی افزایش یافته است. به امید خداوند، قطار پیشرفت در سراسر کشور به سرعت حرکت خواهد کرد و مشکلات حل خواهند شد.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *