پایگاه خبری هامپوئیل
0

اخبار خوش برای جانبازان

اخبار خوش برای جانبازان
بازدید 4

سایپا، گروه تولیدکننده خودرو، اطلاعات مربوط به فرآیند خرید و واردات خودروها برای جانبازان را اعلام کرد.

به گزارش هامپوئیل، گروه خودروسازی سایپا در یک نامه ارسالی به معاون صنایع حمل و نقل وزارت صمت، گزارش و نتایج جلسات خود با جانبازان مشمول طرح خرید خودروهای وارداتی (جانبازان ۵٠ تا ٧٠ درصد) را اعلام کرده است.

بر اساس این گزارش، گروه خودروسازی سایپا اعلام کرده است که با تأکید معاون صنایع حمل و نقل وزارت صمت، به خرید و واردات خودروهای مربوط به جانبازان مشمول طرح خودروسازان ۵٠ تا ٧٠ درصد اقدام می‌نماید. این گزارش شامل اطلاعات مربوط به فرآیند خرید و واردات خودروها برای جانبازان می‌باشد و تأکید دارد که این تصمیم در راستای توجه به نیازهای این گروه از جامعه اتخاذ شده است.

در جلسات با جانبازان، محمدعلی تیموری (مدیرعامل سایپا) به منوچهر منطقی (معاون صنایع حمل‌ونقل وزارت صمت) گزارش داده و تأکید کرده است که گروه سایپا آماده به همکاری جهت خرید و واردات خودروهای مشمول طرح جانبازان ۵٠ تا ٧٠ درصد است. این همکاری از طریق دو مدل پیشنهادی انجام خواهد شد:

1. انجام فرآیند خرید و واردات خودرو برای جانبازان، به نحوی که ۵۰ درصد از هزینه‌های مربوط به خرید حمل و ترخیص خودرو در ابتدا توسط آنان پرداخت شود و الباقی پس از ترخیص خودرو با احتساب هزینه‌های کارگزاری به این شرکت پرداخت گردد.

2. خرید حواله خودروی جانبازان، به نحوی که پس از توافق قیمت حواله و صدور مجوز پیش‌فروش توسط معاونت حمل و نقل، ۵۰ درصد از قیمت حواله به جانبازان پرداخت شود و مابقی نیز پس از واردات خودرو و تکمیل وجه مشتریان به آنان پرداخت گردد.

گروه سایپا با این اقدامات به منظور کمک به تحقق طرح جانبازان و پاسخ به نیازهای این گروه از جامعه، تمام توان خود را معطوف کرده و از همکاری فعال با معاونت صنایع حمل و نقل حمایت کرده است.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاهده بیشتر