پایگاه خبری هامپوئیل
0

خبر خوش برای بازنشستگان/ افزایش حقوق در بهمن ماه

خبر خوش برای بازنشستگان/ افزایش حقوق در بهمن ماه
بازدید 10

بنابر اخبار اعلام شده افزایش حقوق بازنشستگان در بهمن ماه اعمال می شود و دست بازنشستگان برای خرج و مخارج عید نوروز باز میشود.

افزایش حقوق بازنشستگان در بهمن ماه

به گزارش خبرنگار اقتصادی هامپوئیل، اطلاعات منتشره در وبسایت‌ها نشان می‌دهد که افزایش حقوق بازنشستگان در بهمن ماه به اجرا در خواهد آمد.

اطلاعات بیشتر در مورد افزایش حقوق بازنشستگان در بهمن ماه به این صورت است: با توجه به هماهنگی‌های انجام‌شده و به استناد تبصره ۳ ماده ۱۱۷ قانون مدیریت خدمات کشوری و ضرورت اجرای تبصره مذکور برای مشترکین صندوق بازنشستگی نیرو‌های مسلح، افزایش حقوق بازنشستگان از تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۱ به ابلاغ رسیده و باید از حقوق بهمن بهره‌مند گردد.

منابع اقتصادی آنلاین گزارش داده‌اند: این افزایش که با نرخ ۱۰ درصد بر روی حقوق ثابت تصویب و برای اجرا ابلاغ شده است، به صورت کامل برای آن دسته از مشترکین تحت پوشش که قبل از ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ بازنشسته شده‌اند، و به نسبت تعداد ماه‌های برخورداری از این حقوق برای مشترکین محترمی که بعد از این تاریخ بازنشسته شده‌اند، اجرا خواهد شد. این افزایش نیز برای این دسته از بازنشستگان، به نسبت تعداد ماه‌های برخورداری از این افزایش، تعیین خواهد شد و این افزایش برای این گروه از افراد نیز مطابق با مقررات اجرا خواهد شد.

خبر خوش برای بازنشستگان/ افزایش حقوق در بهمن ماه

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *