پایگاه خبری هامپوئیل
0

لحظات خنده‌دار درگیری منوچهر هادی و یکتا ناصر!

لحظات خنده‌دار درگیری منوچهر هادی و یکتا ناصر!
بازدید 11

رفتار بامزه منوچهر هادی در درگیری با یکتا ناصر در چند روز اخیر به شدت وایرال شده است.

به گزارش خبرنگار فرهنگی هامپوئیل، منوچهر هادی در پاسخ به صحبت‌های یکتا ناصر درباره جلسه با قاضی پرونده دخترشان در یک پست اینستاگرامی، نوشت: “خواهر ایشان ساعتی نیست که به قانون و من و خانواده‌ام توهین نکند. ظاهراً کمپینی با مضمون ‘صدای یکتا باشین’ تشکیل دادند؛ لطفاً جلوی این همه تشویش و بی‌آبرویی را بگیرید. دیگر چه اتفاقی باید بیفتد که یک نفر با سواستفاده از اسم مادر اینچنین پرده‌دری نکند؟ دروغ‌های پی‌درپی، تهمت‌های مکرر، یک ساعت تمام فحاشی و حمله مسلحانه با نیت قبلی به خانه مادر هشتاد و دو ساله من، اتهام دزدی دخترم به من.”

وی افزود: “جناب محمد شهریاری سرپرست دادسرای جنایی تهران، من طبق قرار با دادگاه خانواده دخترم را از مادرش تحویل گرفتم تا چهارم فروردین و بعد طبق قولی که به شما دادم سرساعت خدمت رسیدم و آنچه با احترام فرمودید را انجام دادم. خود پدر و وکیل خانم ناصر شاهد هستند که چقدر جلسه با مدیریت شما صمیمی و محترم برگزار شد. من خدمت شما عرض کردم که این خانم طبق رفتارهای سابقش، بارها و بارها دخترم را ماه به ماه و حتی آخرین بار هفتاد روز به من تحویل ندادند و تلفن دخترم را هم خاموش کردند و از دیدار دخترم در مدرسه هم قصد داشتند جلوگیری کنند و حتی یک هفته دخترم را به مدرسه نبردند که من و خانواده‌ام او را نبینیم.”

همه این‌ها را سکوت کردم و رسانه‌ای نکردم. امروز به شما گفتم ایشان دخترم را ببرند مجدد، تلفن او را خاموش می‌کنند و ارتباط را قطع می‌کنند. گفتم ایشان دوباره پست می‌گذارند و دوباره وارد حاشیه می‌شوند. شما تمام مدت دلسوزانه از ایشان دفاع کردید و گفتید “هادی جان، مادره”. گفتم چشم، خدارو شکر، جناب قاضی دیدید چگونه جواب محبت‌ها و حمایتتان را داد.

خواهر ایشان ساعتی نیست که به قانون و من و خانواده‌ام توهین نکند. ظاهراً کمپینی با مضمون “صدای یکتا باشین” هم تشکیل دادند. لطفاً جلوی این همه تشویش و بی‌آبرویی را بگیرید. دیگر چه اتفاقی باید بیفتد که یک نفر با سواستفاده از اسم مادر اینچنین پرده‌دری نکند؟ دروغ‌های پی‌درپی، تهمت‌های مکرر، یک ساعت تمام فحاشی و حمله مسلحانه با نیت قبلی به خانه مادر هشتاد و دو ساله من، اتهام دزدی دخترم به من.

حضانت بچه طبق قانون و امضا و اثر انگشت خانم ناصر در طلاق نامه از هفت سالگی یعنی بیست و دو آذر ۱۴۰۲ با منه و من هنوز موفق نشدم او را از ایشان بگیرم. چه حقی از این مادر گرفته شده؟ چه کار که نگردند؟ الان که طفل معصومم را تحویلتان دادم، پس نگرفتید، تحویلتان دادم با احترام، بس کنید ترو به آنچه می‌پرستید بس کنید. همچنان بانو یکتا ناصر که جز توهین دروغ مظلونمایی از شما چیزی ندیدم، بخاطر سوفیا بس کن، مگر جناب شهریاری نگفتند خودتون پست‌های قبلی رو پاک کنید. خواهرتم پست‌های محرک خود را پاک کند و قرار شد همانجا عکس بگیرند و خودشان از طرف دادسرا رسانه‌ای کنند که همه چی تمام شده است. چرا به دروغ می‌گویی مخفیانه؟ خدارو شکر، خیلی چیز‌ها به قاضی دادگاه و هیئت همراه ایشان ثابت شد. انشاالله زمان چیز‌های دیگر را هم ثابت می‌کند.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *