پایگاه خبری هامپوئیل
0

نحوه فعال سازی دو بسته 10 و 5 گیگ اینترنت رایگان

نحوه فعال سازی دو بسته 10 و 5 گیگ اینترنت رایگان
بازدید 19

اپراتور همراه اول، ایرانسل و رایتل بمناسبت عید نوروز اقدام به اعطای بسته اینترنت رایگان و بسته های مکالمه ویژه کرده اند.

به گزارش خبرنگار فناوری هامپوئیل، اپراتور‌های همراه اول، ایرانسل و رایتل به مناسبت عید نوروز برنامه‌های ویژه‌ای را اعمال کرده‌اند که شامل اعطای بسته اینترنت رایگان و بسته‌های مکالمه است.

آموزش گرفتن اینترنت رایگان همراه اول

در این ویدیو، آموزش دریافت ۱۰ گیگابایت اینترنت رایگان از اپراتور همراه اول به شما ارائه می‌شود.

بسته اینترنت ۵ گیگابایتی به مناسبت عید نوروز و ماه مبارک رمضان، به عنوان هدیه‌ای از سوی دولت به تمامی مردم عزیز ارائه می‌شود، که شامل ۱۲ گیگابایت برای سایت‌های داخلی نیز می‌باشد.

برای دریافت این هدیه، کافیست به پنل کاربری خود در پنجره ملی خدمات دولت هوشمند مراجعه کنید و به راحتی ثبت نام کنید. مهلت استفاده از این هدیه تا عید سعید فطر می‌باشد.

همچنین، در این ویدیو بیان شده است که سال گذشته فیبرنوری در کشور پوشش ۲.۵ میلیون نفر را داشت، اما در حال حاضر این عدد سه برابر شده و به بیش از ۷ میلیون نفر رسیده است. اینترنت پرسرعت با سرعت ۱۰۰۰ مگابیت بر ثانیه برای ۳۵ درصد از مردم فراهم شده است. در حال حاضر حدود ۶۰ درصد خدمات از طریق پنجره هوشمند دولت ارائه می‌شود و بیش از ۴۰ میلیون نفر از مردم از این امکان استفاده می‌کنند.

بسته 5 اینترنت رایگان برای مردم به مناسبت نوروز و ماه رمضان

در حاشیه جلسه هیات دولت، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، عیسی زارع‌پور، اظهار داشت که به مناسبت عید نوروز و ماه مبارک رمضان، بسته اینترنت رایگان با حجم ۵ گیگابایت (معادل ۱۲ گیگابایت برای ترافیک داخل) برای مردم در نظر گرفته شده است.

وی افزود: مردم می‌توانند با مراجعه به درگاه ملی خدمات دولت هوشمند، این بسته را دریافت کنند.

زارع‌پور تاکید کرد: علاقه‌مندان می‌توانند به سایت my.gov.ir مراجعه کرده و یکی از شماره‌تلفن‌های خود را در آنجا وارد کنند، ما هم اینترنت هدیه را روی آن شماره تلفن، برایشان فعال خواهیم کرد و تا عید فطر امکان استفاده از این بسته را خواهند داشت.

وی افزود: در سال گذشته، فیبر نوری در کشور ۲.۵ میلیون نفر را پوشش می‌داد اما در حال حاضر این عدد به بیش از ۷ میلیون نفر افزایش یافته است.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اظهار داشت: اینترنت پُر سرعت با سرعت ۱۰۰۰ مگابایت بر ثانیه برای ۳۵ درصد از مردم فراهم شده است و در حال حاضر حدود ۶۰ درصد خدمات از طریق پنجره هوشمند دولت ارائه می‌شود و بیش از ۴۰ میلیون نفر از مردم از این امکان استفاده می‌کنند.

بسته اینترنت رایگان 7 روزه ویژه نوروز با این کد دستوری

در راستای فراهم‌سازی مواجهه مردم با اینترنت در طول دوره‌های تعطیلات نوروز و ماه مبارک رمضان، همراه اول بسته‌ای به نام “اینترنت نامحدود ۷ روزه” را به ارمغان آورده است.

این اپراتور، با راه‌اندازی “کمپین نوروزی ۱۴۰۳” و در راستای ارائه بهترین تجربه ارتباطی، توانسته است قراردادهای تجاری مناسبی را با اپراتورهای بین‌المللی در زمینه “سرویس رومینگ بین‌الملل” امضا کند.

مسافران، با خرید بسته‌های اینترنت بین‌المللی و مکالمه رومینگ همراه اول، می‌توانند در ارتباط با نزدیکان خود از طریق شبکه‌های اجتماعی به‌صورت نامحدود باشند و از دسترسی به وب‌سایت‌های بانکی و دولتی ایرانی بدون هزینه ارزی نیز بهره‌مند شوند. گردشگران ایرانی همچنین با استفاده از سرویس دیتای رومینگ، به‌صورت رایگان می‌توانند به پرتال، فروشگاه و اپلیکیشن همراه اول دسترسی یابند.

به همت ایرانسل نیز بسته‌های رومینگ متنوعی به مناسبت نوروز ۱۴۰۳ ارائه شده است. این بسته‌های رومینگ، برای مسافرانی که به کشور عراق و ترکیه سفر می‌کنند قابل استفاده است و شامل بسته‌های هفت روزه و چهارده روزه می‌شود. به علاوه، برای مسافران کشور امارات و سایر کشورها، بسته‌های جامع و تخفیفی رومینگ ایرانسل فراهم شده است.

ایرانسل و همراه اول، با ارائه بسته‌های رومینگ ویژه، به مسافران امکان دسترسی به اینترنت، مکالمه و پیامک را در دوره‌های نوروزی فراهم کرده‌اند.

نحوه فعال سازی دو بسته 10 و 5 گیگ اینترنت رایگان

همچنین، ایرانسل برای مسافرانی که به کشور ترکیه سفر می‌کنند، در ایام سفرهای نوروز ۱۴۰۳، پنج بسته رومینگ ویژه هفت و چهارده روزه را با اتصال به یکی از اپراتورهای Turkcell و Turktelecom در نظر گرفته است. این بسته‌های رومینگ شامل گزینه‌های متنوعی است که مسافران می‌توانند بر اساس نیاز خود انتخاب کنند. به عنوان مثال، از بین بسته‌های ۷روزه، بسته ۱ گیگابایت اینترنت با قیمت ۱۳۰ هزار تومان، بسته ۳ گیگابایت اینترنت با قیمت ۲۸۰ هزار تومان و بسته ترکیبی ۶۰ دقیقه مکالمه و ۶۰ پیامک با قیمت ۴۹۰ هزار تومان را انتخاب کنند. همچنین، از بین بسته‌های ۱۴ روزه، بسته ۵ گیگابایت اینترنت به قیمت ۳۸۰ هزار تومان یا بسته ۷ گیگابایت اینترنت به قیمت ۵۰۰ هزار تومان را انتخاب داشته باشند.

نحوه فعال سازی دو بسته 10 و 5 گیگ اینترنت رایگان

ایرانسل، علاوه بر بسته‌های ویژه برای مسافرانی که به عراق و ترکیه سفر می‌کنند، برای مسافرانی که به کشورهای امارات، چین، ارمنستان، آذربایجان، عمان، فرانسه، آلمان، تایلند، گرجستان و همچنین سایر کشورها سفر می‌کنند و تمایل دارند از خدمات سیم‌کارت در بیش از ۶۰ اپراتور و ۳۰ کشور بهره‌مند شوند، بسته‌های رومینگ نوروزی را تدارک دیده است.

نحوه فعال سازی دو بسته 10 و 5 گیگ اینترنت رایگان

این بسته‌ها شامل ۵ بسته ۷ روزه، یک بسته ۱۴ روزه و یک بسته ۳۰ روزه است. مشترکان ایرانسل می‌توانند در طول سفرهای خارجی خود در این ایام، با سرویس رومینگ ایرانسل، به بسته‌های هفت روزه به ترتیب با حجم ۷۵ مگابایت و قیمت ۵۰ هزار تومان، ۱۵۰ مگابایت و ۹۰هزار تومان، ۳۰۰مگابایت و ۱۷۰هزار تومان، ۶۰۰مگابایت و ۲۹۰هزار تومان و ۱۰۲۴مگابایت و ۴۱۰هزارتومان، دسترسی داشته باشند. همچنین، بسته ۱۴ روزه با حجم ۳۰۷۲مگابایت و قیمت ۶۰۰ هزار تومان و بسته ۳۰ روزه با حجم ۵۱۲۰مگابایت و قیمت ۹۰۰هزار تومان، دیگر بسته‌های رومینگ نوروزی ایرانسل برای مشترکان سفرهای خارجی نوروز ۱۴۰۳ است.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *